| BrokenAngel_5566 a întrebat:

Hey...de ceva timp imi place de un baiat happy. Nu ne cunoastem. El e in acelasi liceu c mine si l-am vazut de cateva ori uitandu-se la mine. As vrea sa-l cunosc. Am reusit sa fac rost de id-ul lui dar nu stiu daca ar fi bine sa-l adaug. Adica el pare mai smecher asa si o prietena care il cunoate mi-a zis ca daca o sa astept el sigur nu o sa faca nimic si ca ar trebui sa-i iau eu id-ul. Dar nu stiu cum ar reactiona si daca as rezolva ceva facand asta... mi-e frica sa nu regret dupa. Voi ce credeti ca ar trebui sa fac? dau fundita :*

4 răspunsuri:
| LiveYourLife a răspuns:

Si eu sunt in aceeasi situatie ca si tine numai ca tipul nu are prietena...
complicat...

| Stefania96dfg a răspuns:

Si eu am avut ceva cam tot de genul! am reusit sa fac rost de id dar nu aveam curaj sa vb cu el! baga-i id-ul, nu ai nimic de pierdut! poate par putin nebuna dar, i-am trimis pe mess un mesaj cu la multi ani (cand era intrat) si apoi am zis ca am gresit adresa si ca vroiam sa trimit altcuiva! era intentionat! oricum la mine a mers pentru ca de atunci am inceput sa vb pe mess si la scoala! nu stiu asi zice sa treaca cateva zile dupa ce i-ai bagat id (max, 2 zile) apoi sa faci schema! la mine a mers! sper ca te-am ajutat!

| IoanaXxxxx a răspuns:

Pai draga mea, baga id in listaa happy eu asa am facut si nu regret deloc, m-am apropiat mai mult de el :-x` te sfatuiesc sa il adaugiwinking

| ĐoarUnPunctuleţ a răspuns:

Păi, încercarea moarte nu are,nu?
Eu zic sa îi bagi id-ul, ştii vorba aia 'nu judeca o carte după copertă'
Poate pare el smecher dar poate în adancul sufletului său nu e chiar aşa.
Mai întai vorbeşte cu el, şi dacă tu crezi că este genul tău de ce să nu-i spui că îl placi?