| Ellyyy a întrebat:

:* Deci, mie imi place de un baiat din liceu care nu e in clasa cu mine. Iubitul unei prietene bune de-a mea il cunoaste putin pe baiatul de care imi place si mi-a zis ca daca vreau poate sa vorbeasca cumva cu el si sa il intrebe ce crede despre mine etc. si sa faca cumva sa ne cunoastem. Problema e ca mie imi e frica ca el va reactiona prost si nu stiu ce sa fac. Un sfat? :*

1 răspuns:
| AndreeaSiAndra a răspuns:

Nu iti fie frica pentru ca nu ai ce pierde, daca stai si nu faci nimic el probabil nu te va observa dar asa oate va veti apropia sau daca vei stii macar ca nu va potriviti si vei cauta pe altcineva.Deci mai bine fa cunostinta cu el si lasa frica si timiditatea pentru ca nu te vor ajut.