| bombonika1799 a întrebat:

Hey! De curand am fost la o nunta,iar acolo m-am intalnit cu niste prietene si am stat cu ele, iar una dintre ele a venit cu iubitul ei, insa am observat ca acesta se uita mereu la mine si ramanea asa 1-2 si incepea sa imi zambeasca,am stat la aceeasi masa(fata in fata) si l-a observat ca se uita la mine chiar si atunci cand "se pupa cu gagicasa", iar apoi cand am iesit sa dansam el tot la mine se uita!
Intrebarea este : Dece se uita mereu la mine si ce inseamna cand te priveste direct in ochi? P.s: cand se uita el la mine in ochi ma uitam si eu in la el in ochi ramaneam asa cateva secunde apoi eu imi schimbam privirea, dar am observat ca tot spre mine se uita!

8 răspunsuri:
| VadTot a răspuns:

Gesturi de golanas de cartier!
Si acum sa nu ne spui ca te a topit cu privirile lui insistente? Hai pe bune.,. Maturizeaza te!

| Aqustic a răspuns (pentru VadTot):

laughing Ce direct/a ai fost.

| VadTot a răspuns (pentru Aqustic):

Apa i sa i intre bine n minte si mna mai bine i spui direct decat sa o lasi sa viseze cai verzi pe pereti!
Apoi venea cu o alta intrebare in care ne spunea ca prietenul ei care la cunoscut la o nunta bla bla.o inseala smd...laughing

| AndyLavy a răspuns:

Cam nesimtit baiatul daca face astfel de lucruri de mana cu prietena lui. te place.

| FLuturas1albastru4 a răspuns:

Wow si mie mi s-a intimplat exact asa la o nunta

| bombonika1799 explică:

Hei voiam decat sa vad ce inseamna asta nu inseamna ca"m-am topit" dupa el sau ca visez la cai verzi pe peretiwinking

| VadTot a răspuns (pentru bombonika1799):

Pai mai imagineaza ti ca prietenul tau il vezi uitandu-se dupa alta.ce inseamna asta?
Cati ani ai?

| VadTot a răspuns (pentru bombonika1799):

Imi Cer mii de scuze daca te am jignit!