| Catlyn88 a întrebat:

Hey. Deci poate e o intrebare stupida dar in fine nu conteaza. Intrebarea este: sunt proasta?!
De 3 zile m-am impacat cu un fost iubit. Povestea e asa. Noi ne stim de mult si 2012 cred am fost amandoi la o zi de nastere si in fine cum eram mai mici ne-am jucat prinsa si el fugea doar dupa mine si l-am intrebat de ce si a spus ca vrea sa ma pupe in fine. Apoi pe 28 Martie 2015 am fost la o plantare de copacei (noi ne-am mai vazut intre timp cu multe alte ocazii dar aici incepe totul) si la aceasta plantare el tot zicea ca sunt frumoasa si ma cuprins de dupa cap si in fine romantisme din astea si apoi flori si alte chesti pe la scoala ca si cum am fi impreuna. Si ma suna si cand vorbeam imi spunea iubire si In fine apoi pe 13 August 2015 m-a sunat si mi-a spus ca nu ii mai place de mine apoi cand a inceput scoala eu evem alt iubit si a fost gelos si mi-a spus ca vrea sa ne impacam si mi-a dat un medalion si ne-am impacat. Dar dupa 2 zile o prietena mi-a spus o gramada de lucruri pe care el le-a spus despre mine si mai ales faptul ca el avea o alta iubita asa ca i-am inapoiat medalionul fara sa ii spun nimic si el le-a aruncat (avea si el unul pentru ca era din ala cu doua jumatati de inima) si de atunci nu am mai vorbit. Dar apoi intre 9 si 13 februarie nu mai stiu exact am fost la o zi de nastere si mi-a spus din nou ca vrea sa ne impacam si eu am spus ok dar sa nu mai spuna la nimeni pentru ca inainte tot scotea tot felul de povesti. Dar eu i-am spus celui mai bun prieten si dupa doua zile el m-a sunat si mi-a spus ca acel prieten a spus mai departe si de aceea ne-am despartit din nou (de fapt era o minciuna) in fine apoi dupa o luna eu am venit in Germania. Si dupa 10 luni m-am dus inapoi in Romania dar a incercat sa ma evite pana cand ne-am dus la sanius cu niste prieteni si acolo am vorbit putin si sa comportat frumos cu mine. Acum sunt iar in Germania dar am mai vorbit cu el pe Facebook si el mi-a zis ca inca ma iubeste si ca vrea sa ne impacam si pana la urma am spus da. Iam pus niste intrebari la care eu deja stiam raspunsul si ma asteptam sa ma minta dar de fapt a fost sincer. Si nu stiu ce sa cred. Majoritatea prietenilor spun ca o sa sufar din nou. Voi ce credeti? Oare s-a schimbat? El spune ca ma iubeste enorm dar nu stiu daca sa il cred. Eu il iubesc si mult timp am crezut ca suntem suflete pereche mai ales ca si cand eram mai mici ne placea unul de altul oarecum. Nu stiu...care e parerea voastra?

Răspuns Câştigător
| Scorpion134 a răspuns:

Raspunsul e chiar usurel. daca te vrea, iti demonstreaza, daca nu, sa caute altceva. nu e ok sa te lasi jucata in picioare de nici un mucos/boschetar, care se joaca cu sentimentele tale!winking
Daca te iubeste, te ia asa cum esti! fara prejudicii sau mofturi.

3 răspunsuri:
| cristimihailov a răspuns:

De ce nu cauti altul?

| OanaDs a răspuns:

Eu cred ca nu e destul de matur.Ori te ia ori te lasa definitivwinking
Depinde si de tine

| oFataAnonimaa a răspuns:

Parerea mea este ca se joaca cu sentimentele tale si ca te vrajeste. Daca s-ar fi schimbat ti-ar fi dezvaluit deja. Este expresia aia. "Fapte, nu vorbe.". Daca vezi ca doar zice asta si aia atunci da-i pace ca nu te merita. FAPTELE zic tot.