| VerginicăVacăGrasă a întrebat:

Hey doamnelor, cum ati reactiona dacă nepoata voastră în varsta de 18 ani va fura soțul, iar el baga divorț de voi și fuge în lume cu ea, se însoară cu ea și o tratează ca pe o regina?

Răspuns Câştigător
| FindMyName a răspuns:

De unde scoți asa povesti? laughing
Pai ii *** o bucata de vede doua rolling on the floor

4 răspunsuri:
| dullcat a răspuns:

Ai uitat sa adaugi ca e situatie scapata de sub control.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Hmm...dacă îi place să adune resturi, n-are de cat. Ii las in plata Domnului.

| Alexia999997777777777777 a răspuns:

Dar ce situație dramatica, uneori gunoiul mai pleacă și singur din viețile noastre, nu trebuie să facem prea mult efort.
Orice persoana este de înlocuit și dacă as putea avea vreun sentiment ar fi fericire, am scapat de o buruiana și aștept un trandafir.

| Yuki0799 a răspuns:

Nu sunt doamna dar dacă soțul meu ar face o cu nepoata lui laș bate fără milă.