| VerginicăVacăGrasă a întrebat:

Hey lume, am o dilema care nu ma lasa sa dorm. Ma adresez doamnelor care au fiice, cum ati reactiona daca fiica voastra in care ati investit mult in educatie si formare are iubit un sofer al unei familii bogate care are doar 8 clase. L-ati accepta?

Răspuns Câştigător
| Lukasssz a răspuns:

Pai daca are banu` gros le plac si la parinti ca nu trebuie sa o mai tina in carca pe ea.

3 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Tinand cont ca majoritatea romaniilor isi bat nevestele i-as recomanda sa isi caute un german sau austriac, si sa plece din tara pentru binele ei. Fereasca dumnezeu sa avem fiice tu & eu altfel am pus-o, numai prostii fac copilele astea stii si tu, mai bine singuri ne descurcam in viata

| AnemonaP a răspuns:

Orice părinte trebuie sa investească in copil. Dacă faci asta nu trebuie sa își aleagă un sot cu bani, doamne ferește. Fiecare își alege viața, de ce as fi eu sau nu de acord, e viața ei.

| FreddieM a răspuns:

Ce treaba are instruirea și educația fiicei cu viitorul sot? Ea își poate continua cariera ei linistita, basta ca e fericita cu iubitul ei.
Cheers