| VerginicăVacăGrasă a întrebat:

Hey doamnelor, cum reacționați atunci când ieșiți la o întâlnire cu un băiat și el va întreabă ce tip de chiloți purtați?

Răspuns Câştigător
| Sofer a răspuns:

Pai o femeie sexy cu buci faine ce se respecta. poarta tanga.

7 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Sa fiu femeie i-as spune ca port chiloti... curati

| Violleta2022 a răspuns:

Mi-as aduce aminte ca am ceva mult mai importanta de facut si as pleca imediat.
Este clar ca-i un curvar, interesat doar de sex, nicum interesat de persona mea.

| dullcat a răspuns:

Gogosari. laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mi se pare aiurea si irelevant sa ma intrebe asa ceva. L-as intreba pur si simplu "ce relevanta are?"

| ILikeBlackCats a răspuns:

Ii spun ca boxeri. De unde le mai scoti si pe astea?

| Mitzupitzu a răspuns:

Chiloti tip Dinamo Kiev - moartea pasiunii. Da' de ce intrebi?

| VelicanEmilia a răspuns:

Cu siguranta ar fi ultima intalnire cu respectivul.