| VerginicăVacăGrasă a întrebat:

Hey baieti, cum reacționați atunci când ieșiți la întâlnire cu o fata iar când voi ii spuneți ca sunteți muncitori pe șantier și nu aveți școală, fata se ridica de pe scaun și pleacă fără sa mai spună nimic?

Răspuns Câştigător
| sammie a răspuns:

Asta se întâmplă în cele mai multe cazuri. Acum, ce femeie mai stă cu un bărbat dacă n-are bani? Ce? Să îl întrețină ea pe el?

6 răspunsuri:
| Hyperion7 a răspuns:

Doar pentru că e muncitor pe șantier, asta nu denotă că e și prost, pentru că sunt idioți cu doctorate și genii care nu au condiție materială foarte buna.
Iar gestul asta pe care ea îl face,denotă incapabilitate din partea ei, deoarece ea nu este capabilă să iubească omul așa cum este, ci doar să-i iubească banii și statutul, iar astfel de individe ajung niste frustrate că nu le mai ia nici dracuhappy
No, daca unul cu bani a ales o sărăntoacă, fiți siguri că nu și-a ales-o sa facă gospodărie cu ea, ci din contra happy
Așa că goana asta după bani tot lor le fac rău.
Eu personal as fi recunoscător că am scăpat de-o lepra de asta care-mi prefera banii decât pe minewinking

| VoidEternal a răspuns:

Rasuflu usurat.

| FindMyName a răspuns:

Eu sunt fată, dar tot voi răspunde. Mi se pare o nesimțire. Acea fată dă de înțeles ca e doar pe interes sau că nu îl iubea cu adevărat.
Din punctul meu de vedere, nu văd o problema ca și ce muncești. Îți faci banul cinstit, mănânci de pe munca ta, nu furt, nu nimic rău. Nu văd o problema ce fel de job ai.
Dar dacă acele fete se ridic cu pretenții și părăsește bărbatul doar din simplul fapt ca are un anumit job, nu le pot numii decât niște fițoase și fără bunul simț, care iubește banii tai, nu sufletul tău.
Dacă ne punem job-ul a fii o problema în relație...ce sa mai zic...nu va mai merge nicio relație pana la bun sfârșit.

| AndreiS25 a răspuns:

Pierderea ei nu ai tu cum sa reacționezi la nesimțirea ei. Ea nu avea de unde sa stei cat câștigi tu de fapt asta o interesa tongue sa vezi cum se ridica daca afla ca ai 10 facultăți dar ai chiloții rupți in fund big grin
Eu unu bine nu te lua după mine ca eu sunt nebun as verifica mai bine cam ce vise ar fi avut ea si daca se încadrau bine in buget in "trăgeam" una peste proverbialul bot de nu se vedea. Gen nu știu se vedea la mare in piscina ma jur ca dădeam o fuga la mare numai pentru o poza in piscina la cel mai hotel big grin cat poate fi o camera sa își bage unghiile in gat de oftica big grin
Bine aici am presupus si eu ca nu ai scos si tu la o întâlnire pe vreuna cu telefon cat talpa de la telefon si unghii mai mari ca dinții la grebla ( acestea sunt fete ce necesita întreținere speciala pai numai gletul după fata cat face ca daca da ai greșit genul de întâlnire big grin.
Asa ca sfat general fii si u mai precaut cu cine ieși

| DoamnaLalea a răspuns:

Îi *** un șpaclu peste cap de nu se vede laughing
Are pretenții, marș acasă în purici la mă-ta rolling on the floor

| Yuki0799 a răspuns:

O fac cu tacsu și-i distrug familia?