| VerginicăVacăGrasă a întrebat:

Hey doamnelor, cum reacționați atunci când masați penisul iubitului/soțului vostru și vedeți ca nu se mai excita deloc, cum gestionați situația?

Răspuns Câştigător
| TheMusicBoy a răspuns:

Esti interesat de asta? Eu zic sa intreci sa i o atingi colegului tau de la servici sa stii cum se simte.

8 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Mai, asa ceva nu mi s-a intamplat in toata casnicia mea, dar promit sa vin sa-ti spun... cand se va intampla happy

| dullcat a răspuns:

Cer explicatii.Se numeste comunicare, ar trebui sa incerci.

| Sofer a răspuns:

Poate nu îl mai atrage femeia accea sau nu e destul de finuța și rafinată să îl excite rapid.

| VoidEternal a răspuns:

Violeta se refera la partea cu masajul, desigur. Nu a facut asta in toata casnicia ei.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Îl las sa și-l maseze singur. laughing

| Dandinelle a răspuns:

Mai bagi o fisa

| ILikeBlackCats a răspuns:

Il omori. Ceri explicatii, doar de aia ai gura, nu?