| VerginicăVacăGrasă a întrebat:

Hey doamnelor, cum reacționați dimineața când pregătiți micul dejun pentru familie, se strânge familia la masa (copii și soțul), iar soțul devine brusc nervos, da cu pumnul în masa și tranteste scaunul în mijlocul holului și urla ca s-a saturat de munca, ca vrea sa fie miliardar și sa nu mai fie nevoit sa muncească. Mai spune ca se hotărăște sa isi dea demisia și sa se apuce de videochat în speranta ca o bătrână putred de bogata îl va agata și astfel el va oferi o viață mai ușoară familiei lui? Cum ati gestiona situația?

Răspuns Câştigător
| Violleta2022 a răspuns:

Il trimit la maica-sa sa-i spuna ei asta, si te asigur ca se intoarce catelus de acolo.

6 răspunsuri:
| Sofer a răspuns:

O idee buna că și eu m-am gândit da mă apuc.

| iulia0514 a răspuns:

L-aș interna la psihiatrielaughing

| ILikeBlackCats a răspuns:

Se numeste nebunie, si exista spital pentru asta

| Sportacus123 a răspuns:

Chiar aveți multă imaginație. Îmi place de dumneavoastră.

| VerginicăVacăGrasă explică (pentru Sportacus123):

Te rog, nu îmi vorbi cu dumneavoastră