| bianca_1157 a întrebat:

Hey fetelor, am o intrebare...hee hee este cineva pe aici care s-a confruntat cu chist la ovare (ovare polichistice)?

Răspuns Câştigător
| MikyMi a răspuns:

Eu nu.
Dar daca vrei sa afli mai multe citeste articolul urmator :
http://www.sfatulmedicului.ro/......istic_1046
Sanatate multa!

5 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| bianca_1157 explică:

Yke nu inteleg ce vrei sa spui cu asta! Nu cred ca rasp tau este referitor la intrebarea mea, te puteai abtine la comentarii aiurea, si daca nu te pricepi nu te mai baga in seama aiurea pe aici!

Miki multumesc pentru site, mi-a fost de folos dar totusi as vrea sa discut cu o persoana care se confrunta cu asa ceva

| lary92 a răspuns:

Buna bianca si eu m-am confruntat si ma confrunt in continuare. te pot ajuta kmva?

| R199 a răspuns (pentru lary92):

Bună, ce tratament ai urmat? Ai făcut analize și la endocrinolog? Mulțumesc

| lary92 a răspuns:

Buna si eu am probleme cu ce te pot ajuta?