| VerginicăVacăGrasă a întrebat:

Hey fetelor, ce parere aveti de un baiat, cu varsta de 37 de ani care sta in chirie, nu are masina dar are multi prieteni de care oarecum e dependent? Exemple: cand merge la un prieten acasa sa petreaca seara, la plecare il duce acasa sotia respectivului prieten. La cumparaturi merge mereu cu un cuplu de prieteni casatoriti ca sa isi faca si el cumparaturile. Ce parere aveti? V-ar placea un asa baiat? Este oarecum penibil la varsta lui sa faca lucruriile astea?

Răspuns Câştigător
| Lukasssz a răspuns:

Dupa cum observi ai deranjat "fetitele"cu intrebarea ta, multe fete mari pe TPU.
Eu ca baiat, zic ca e in regula mai ales daca e burlac, poate sa faca ce vrea si cand vrea, fara sa ceara socoteala cuiva, plus nu cred ca le place un asemenea baiat fiindca nu are bani.

5 răspunsuri:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Există asemenea oameni. Și culmea, unii din ei, cu multe și deosebite realizări sociale și profesionale.

| Cheo0S a răspuns:

Ah deci in sfarsit te-ai dat de gol ca esti ultimul penibil care uraste casatoriile numai pentru ca e umilit de sotiile alora.

| VerginicăVacăGrasă explică (pentru Cheo0S):

Din pacate pentru tine nu e vorba de mine hahahaha

| Fabianaa a răspuns:

La 37 de ani, ala deja nu mai e băiat. Fiecare face cum poate deșii la aproape 40 de ani ma aștept de la un bărbat sa fie mai independent.