| VerginicăVacăGrasă a întrebat:

Hey fetelor cum reactionati atunci cand iesiti la intalnire cu un baiat, se termina intalnirea si mergeti la masina lui, voi vreti sa va puneti in fata langa el si el va spune "nu ai voie, e locul mamei, treci in spate". Cum gestionati situatia asta disperata?

Răspuns Câştigător
| Sofer a răspuns:

Asta chiar e top frate laughing "treci in spate ca vin si eu" laughing

4 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

I-as spune ca prefer sa plec cu un taxi, ca nu merita sa ma lupt cu un fatalau.

Cu astia chiar nu merita sa te certi, ca nu-s vinovati, probabil neavand suficient creier sa gandeasca pentru ei, daca inca au nevoie de masa sa-i alapteze si sa stea lipiti de ea.

| MihailRusu a răspuns (pentru Violleta2022):

Bine ma, daca vreau o iubita nu o mai iubesc pe mami, cum zici tu si sa stii ca am 6 anisori

| HayateRA a răspuns:

O aduc pe mă-sa s-o pun în față în timp ce frec *** în spate că mă excită filmele p*rno cu babe

| David765 a răspuns:

Poate doar te tachina și a vrut să vadă cum reacționezi.