| VerginicăVacăGrasă a întrebat:

Hey fetelor, cum reactionati daca iubitul/sotul vostru angajeaza o manejara sexy, frumoasa si mai tanara ca voi sa faca curatenie la voi acasa? Plus ca fata are experienta in videochat.

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ar da cu pumnul în masa laughing

9 răspunsuri:
greece12
| greece12 a răspuns:

Simplu.Imi angajez si eu un sofer tanar si viril, tacut si discret...happy

| Violleta2022 a răspuns:

Ufff deja m-am plictisit de intrebarile tale repetate.
Chiar te-ai plafonat!
Mai inventeaza si tu ceva nou, ca acelea de fac videochat nu vor freca niciodata podelele nimanui, fiindca se castiga super-usor din videochat.

| Sofer a răspuns:

Face curățenie îmbrăcata provocator.

| Lukasssz a răspuns:

Cred ca de geloase ce sunt nu s-ar mai duce la munca.Il vor monitoriza pe saracul barbat sad

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Îi propun un threesome. smug

| Catalin77945 a răspuns:

Nu suna safe

Răspuns utilizator avertizat
| Fatadezahaaar a răspuns:

3some