| VerginicăVacăGrasă a întrebat:

Hey fetelor, sa zicem ca va indragostiti de un baiat care e sub nivelul vostru adica urat, fara bani si fara scoala. Parintii nu sunt de acord cu relatia dar voi mergeti mai departe impreuna si le spuneti ca vreti sa va casatoriti. Ei nu au de ales si accepta. Cum reactionati cand ii vedeti la nunta in spatele restaurantului plangand si dand cu pumnul in perete ca v-ati casatorit cu un baiat care va face de ras in societate?

Răspuns Câştigător
| VoidEternal a răspuns:

Tu sigur nu ai jucat în vreo telenovela?

Ești teribil de teatral. laughing

| VerginicăVacăGrasă explică (pentru VoidEternal):

Nu frate dar mi-ar placea

7 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Lol lol nostradamus de ro esti

| Violleta2022 a răspuns:

Frate, tu cum te-ai simtii daca te-ai indragostii de una mica, grasa, urata, fara bani si fara scoala, care te-ar putea face de ras in societate?
Ai cere-o de nevasta, indiferent de faptul ca parintii tai nu o vor?

| Lukasssz a răspuns:

Pai daca nu au bani, nu se baga cu el in relatie laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ai niste intrebari foarte interesante laughing

| VerginicăVacăGrasă explică (pentru anonim_4396):

Mersi frate respect

| anonim_4396 a răspuns (pentru VerginicăVacăGrasă):

Ma inclin in fata ta, frate