| WebEye a întrebat:

Hey Fetelor voi sunteti de acord cu sexul anal?

17 răspunsuri:
| Laya a răspuns:

Adevarul e ca-ti trebuie putina maturitate si o mentalitate mai deschisa sa realizezi ca sex-ul anal e ceva normal. Deci, cand cineva pune intrebari de genul, ar trebui sa roage copilele de 15-16 ani sa se abtina de la comentarii. Cum sa ti se para scarbos?
Oameni buni, sexul nu se rezuma la a stinge lumina, a-ti ridica camasa si a incerca sa fi cat mai silentioasa posibil!
La fel si sexul oral, ce dracu' vi se pare scarbos? E persoana pe care o iubiti, persoana langa care adormiti noaptea, omul caruia-i stiti toate ticurile, cum dracu sa-ti dai cu parerea fara macar sa fii incercat?! Mare-ti e gradina, Doamne!

| wolder a răspuns:

Raspunsul meu este NU!
Sexul se face si se simte bine in vagin, e destul de placut si poti incerca pozitii si alte chestii daca vrei sa mai diversifici putin.
`Locul` acela a fost creat pentru cu totul altceva!
Nu as face asa ceva NICIODATA!
Oricum nici iubitul meu nu este de acord cu asa ceva, nu accepta si i se pare scarbos asa mi se pare si mie
Dar daca un barbat mi-ar cere asta i-as spune sa faca el asta sa vada cum e sa-mi spuna si mie si clar m-as despartii de el daca a zis asta.
Am auzit ca doare foarte tare si urmatoare zile nici nu poti sa stai in fundlaughing Unele prietene care au incercat mi-au spus ca au si sangerat si doare mai tare ca in vagin.
Si e foarte foarte scarboos iachh:-&
In concluzie: NEVER!

| WebEye explică (pentru wolder):

Dar sti de ce doare si e scarbos? poate ca nu esti destul de documentata si nu ai urmarit urmatori pasi inainte de sexul anal:
1.clisma cu apa calduta
2.relaxare,niciodata sa nu strangi din fund sau sa stai intro pozitie ce solicita muschi fesieri incordati, dexi sa fi complet relaxata
3.partenerul sa foloseasca un lubrifiant/crema
4.prima penetrare se face in slow motion, pana cand penisul e introdus complet in fund apoi se sta cu el vreo 1 minut dupa care se face sexul propriuzis
5.niciodata cand faci sex anal sa nu contracti muschi de aia apar dureri, sangerari etc.

Vei vedea ca daca toti pasi acestia sunt parcursi sexul anal va fi o placere enormawinking

| wolder a răspuns (pentru WebEye):

Nu stiu si nici nu ma intereseaza.
Nu ma documentez despre ceva ce nu ma priveste si nu voi face niciodata si e pierdere de timp si de neuroni.
`nu ai urmarit urmatori pasi inainte de sexul anal` - nu aveam ce sa `urmaresc` inainte pentru ca n-am incercat loloh go on
Nu am nevoie de sfaturi de la experimentate.
Nu vreau sa parcurg niciun pas pentru ca nu voi face waiting
Va las pe voi sa o faceti pentru mine nu multumesc.
Byebig grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In principiu nu. O utilizatoare scria odata pe aici ca femeile incearca de doua ori sexul anal in viata. Odata de curiozitate si a doua oara sa se convinga ca prima data chiar a fost naspalaughing.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cui ai place sa urce cacatul la deal.DA.

| xBya a răspuns:

Daca asta il face fericit. Why not?

| wolder a răspuns (pentru xBya):

Daca pe EL il face fericit ceea ce faci TU, atunci TREBUIE sa te faca si pe TINE fericita ceea ce FACI, nu doar pe el.
Daca e DOAr el fericit si tu FACI ca sa il multumesti e un fel de SCLAVIE
TU ii esti sclava si faci TOT ce ii PLACE, fara ca TIE sa iti PLACA!

| xBya a răspuns (pentru wolder):

Cam alambicat ce ai zis tu acolo, se putea si mai bine, but whateva`.
Pe mine ma face fericita atata vreme cat lui ii place, aceeasi poveste cu sexul oral. Si da, poate sa iti provoace si fizic placere, depinde de el. Imi plac senzatiile extreme, sunt mai indrazneata de fel, deci nu vad ce nu e bine. Cat despre partea cu sclavia, are el grija sa ma faca sa uit de toate momentele mai putin placute. Nu sunt atat de closed-minded incat sa refuz asa ceva pe motiv ca e 'scarbos', e doar un amanunt fizic, iar aici e chestie de mentalitate. Cat ii permiti si cat nu.

| wolder a răspuns (pentru xBya):

E fix problema ta eu doar ti-am dat un sfat sa o faci atata timp cat iti place restul tu faci ce vrei. Byebig grin

| bogdan72 a răspuns (pentru wolder):

La fel de stupid ca chestia aia cu "pentru o femeie e injositor sa faca sex oral etc.". Hai sa zicem. Presupunem ca e adevarat. Sa zicem ca ea isi calca pe demnitate ca sa imi faca mie sex oral. Ok. Din teoria ta, cand ii fac eu ei e aceeasi poveste cu placere doar pentru unul. Deci cand ii fac eu ei, ar insemna ca imi calc si eu pe demnitate, nu? Ei bine faptul ca ne injosim unul pentru altul si ca ne calcam pe demnitate fiecare ca sa il vedem pe celalalt fericit mi se pare ROMANTIC (ca tot ai tu o boala cu CAPS LOCK-ul). E adevarat ca placerea fizica nu e tocmai aceeasi treaba cu sentimentele, dar faptul ca fiecare ne "sacrificam" (ca tot iti place sa para dramatic, e si greu sa faci *sarcasm) unul pentru altul e un lucru frumos.
Si apropo, am o prietena care prefera sa faca ea treaba ca sa il stie pe el fericit. Pur si simplu ii place mai mult sa stie ca el e fericit, mult mai mult decat sa i se faca ei. Aici deja vorbim despre emotie peste placere fizica si hormoni. Teoria ta deja nu mai sta in picioare (presupunand ca a stat candva).

| Indestructible a răspuns:

Total de acord.

| GenesisXD a răspuns:

Hei, eu una nu, deoarece am o varsta mai frageda zic eu, 16 ani si acum corpul se maturizeaza, deci daca se face sex anal mai mult timp, pe viitor pot aparea complicatii, iar corpul nu poate suporta asa de multa...frecare si dezvoltarea poate avea de suferit.

| WebEye explică (pentru GenesisXD):

Da,dar pe viitor cand vei creste, si nu in fiecare zi sa o faci vei fi de acord? avand in vedere ca partenerul tau va folosi lubrifiant pentru o alunecare buna, nu cred ca va avea anusul tau de suferit, doar sunt o gramada de staruri porno care fac si nau nici pe naiba

| wolder a răspuns (pentru WebEye):

Staruri porno folosesc ceva special am uitata cum se numeste care le largeste anusulthinking

| Blueblueblueeah67 a răspuns:

Nu!

| ionelacamelia a răspuns:

Nu happy