| Munteanu_Diana_1991 a întrebat:

Hey.Imi place de un baiat care e venit nou in scoala, si el ma place.Ar trebui sa-i spun tinand cont ca si prietenei mele ii place de el.Cum ar trebui sa-i spun? cel mai bun raspuns funda

Răspuns Câştigător
| Alecssandra12345 a răspuns:

Pai aici e o problema draga mea si prietenei tale ii place de el nu il puteti imparte mai bine vorbeste cu prietena ta si lasatil impace pentru ca dupa aia mereu vor fi probleme si este pacat sa rupeti o prietenie pentru un baiat..acum daca ea accepta sa fii cu el si nu este geloasa poti face pasul spune-i baiatului ce simti si gata happy

3 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Nu trebuie sa-i spui: daca el este baiat istet si este interesat de tine, atunci el vede deja ca tu il placi.

| Teiubescinsecret a răspuns:

Crezi ca merita sa-ti pierzi o prietena pentru un baiat? dar nu e cazul..ai spus ca si el te place, deci te va alege pe tinewinking

| indecis2014 a răspuns:

Ar ttrebui sa te intelegi cu prietena ta sa te lase pe tine la el