| IssaMicutssa a întrebat:

Hey! Intrebare pentru baieti:Care e primul lucru pe care il observati la o fata? Fundita pentru cel mai complex si sincer raspuns.

Răspuns Câştigător
| lonewulf a răspuns:

Primul lucru:
Fata, ochi/privire, par, sani, solduri, abdomen, picioare, inaltime Chestia asta o vezi in 0.5 secunde si stabilesti daca e pe placul tau dpdv fizic sau nu.

Acum unii sunt mai batuti in cap, altii nu. Ptr mine nu conteaza marimea sanilor, cat forma lor (cat mai fermi), marimea soldurilor, ori ce par are sau culoarea ochilor.
Ptr mine conteaza inaltimea ei, si sa aiba greutate normala tongue

Dupa prima secunda, conteaza cum vb. Poate fi ea diva, daca are fite, subiecte banale in repertoriu, si nu are nici o treaba cu viata. poate fi EJECT direct. Nu ma intereseaza happy
Poate de un f*** si cam atat.

Unde nu e creier...vai de restul.

20 răspunsuri:
| Doηηa a răspuns:

Eu zic ca prima data se uita la fata si dupa la restul.

| Sociopat a răspuns:

Cat de dependenta de atentie e si ce gusturi oribile in materie de muzica are apoi culoarea parului>picioarele>fundul>fata

| RAY a răspuns:

Ca e proasta

| h3r a răspuns:

„Mamă bună-i".

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fata.

| Demonull a răspuns:

Caracterul

Răspuns utilizator avertizat
| sayWhaaat a răspuns:

E greu sa oferi un raspuns complex in legatura cu primul lucru pe care il observ la o fata. Si, cum deosebesti tu raspunsurile sincere de celelalte, hm?
Ca sa-ti raspund la intrebare, mie prima data imi ies in evidenta picioarele frumoase, dupa care arunc o privire la fata fetei, iar daca imi place ce vad si acolo spun... : " Mama ce m-as combina cu asta, pacat ca-s fraier si nu am tupeu ".

| unknøwn a răspuns:

Îmbrăcămintea,părul,expresia feţei,limbajul corpului, faţa în sine.
După aia sânii şi fundul, de fapt, astea le observ odată cu îmbrăcămintea, dar mai scanez odată la sfârşit să fiu sigur.

| khwewljewew a răspuns:

Ochii, tenul, felul in care se imbraca, felul in care arata.

| Roman_Florinel_1956 a răspuns:

Daca nu este sasie si proasta

| Skruci a răspuns:

Pai primadata observi cum gandeste(proasta, fitoasa, desteapta, rtc.)

| Skruci a răspuns:

Primadata ne uitam cum gandeste, daca e Proasta, Fitoasa, Desteapta, etc

| costelpopa94 a răspuns:

Sa fie urată, pentru ca stii la sigur ca e doar a ta, pentru ca nu se va uita nimenea la ea...atunci poti dormi linistit ( dar ca sa isi compenseze urâtenia trebuie sa aiba bani )

| Radu_Loren_1998 a răspuns:

Prima oara ma uit la fatau, dupa la forme, apoi la ce scrie pe tricou si daca-mi place, sar pe ea. (cele care nu poarta tricou, ii tiganca)

| mariusdlk12 a răspuns:

Fundul. laughing