| VerginicăVacăGrasă a întrebat:

Hey lume, ati facut vreodată sex din mila?

Răspuns Câştigător
| RAY a răspuns:

Nu,in schimb cand am auzit la una povestea ei i-am dat 50 de lei, nu ai idee ce vieti au uni

| VerginicăVacăGrasă explică (pentru RAY):

Ce generos ești frate bravo

| RAY a răspuns (pentru VerginicăVacăGrasă):

Sincer eu sunt prea bun cu cei care îți bat joc de mine și din păcate prea rău cu care țin la mine,nu rău că le fac rău dar vorbe aiurea, anexitatea, adhd, mereu las de la mine, le ignor

| VerginicăVacăGrasă explică (pentru RAY):

Esti o persoana prea buna frate, învață sa fii mai egoist și nu mai lasă de la tine

25 răspunsuri:
| wildthing a răspuns:

Da.

| darrio2007 a răspuns:

Da, de mila uneia de pe Centură care nu avea bani de tigări.

| Violleta2022 a răspuns:

Daca ai facut sex din mila, inseamna ca ori erau babe, ori ultimile ramolite pe care nu le mai voia nimeni happy

| Violleta2022 a răspuns:

Categoric nu!
Asa ceva nu se face din mila, ca-i bataie de joc pentru propriul corp, terfelind-ti onoarea, mandria, cinstea si tot ce-i vertical la un om.

| Violleta2022 a răspuns:

Iata unde poate duce, sexul facut din mila:

https://adevarul.ro/......92755.html

| dullcat a răspuns:

Nu.E lipsa de respect pentru ambii implicati.Iar daca persoana afla sa vezi ce fun e.

| Fatamuntilor a răspuns:

Verginica,de ce ar face cineva sex din mila?
nu se poate fara?
Cine poatesa decada asa mult incat sa fie nevoit sa faca sex!
Ti-e mila de amaratul de X caruia ii tremura madularul, nu a mancat de trei zile si in loc sa il pui sa iti faca curat faci sex. Femeile alea sunt asa de disperate! Sau ala arata asa bine, incat femeile sunt lesinate dupa el?

| Violleta2022 a răspuns (pentru Fatamuntilor):

Mai, la asta nu m-am gandit, dar asa este, aluia din mila i-as da o farfurie de mancare sau chiar doua, dar l-as pune sa-mi spele curtea, ori sa-mi taie iarba, ca nu m-as incurca niciodata cu ramoliti hamestiti de foame, vai de maiculita lor, sa nu fie plini de
paduchi sau ceva boli.

| Fatamuntilor a răspuns (pentru Fatamuntilor):

Anonime,vad ca pui pret pe frumusete, studii, bani intr-o relatie! Tu nu vezi o casnicie dintre o avocata si un instalator? cunosc un asfel de caz, au copii mari si reusiti si oo casnicie de peste 40 de ani
De ce as face sex cu unul doar pentru e frumos si nu cu dragostea vietii mele, chiar daca nu arata asa bine?

| Violleta2022 a răspuns (pentru Fatamuntilor):

Multi magari se cred armasari laughing

| VerginicăVacăGrasă explică (pentru Fatamuntilor):

Adevarul este ca are dreptate anonimul, eu nu cred ca o avocata s-ar uita vreodată la un instalator. Ne place sau nu, chiar dacă în ziua de azi sunt mascate lucrurile acestea foarte fin, încă exista diferențele de statut social, un instalator nu are prestanță unui avocat NICIODATA

| Violleta2022 a răspuns (pentru VerginicăVacăGrasă):

Total de acord cu tine, o avocata nu s-ar uita la un instalator, dar nici o femeie frumoasa la un gunoier flamand de pe strada.

| Hyperion7 a răspuns:

Nu,însă nici nu cred că te vei simți prea bine după acest contact.

| blackann a răspuns:

Bro, nu

| anonim3248 a răspuns:

Eu am făcut de multe ori între 24 de ani și 27 de ani.

| anonim3248 a răspuns:

Fatamunților - arăta bine un bărbat de care spun eu.

| anonim3248 a răspuns (pentru anonim3248):

Bărbatul când mergea la o femeie întâi se uita în frigider să vadă ce are ea de mâncare.

| anonim3248 a răspuns (pentru anonim3248):

Acum 25 de ani salariile erau mici.

| anonim3248 a răspuns:

Fatamunților - 2 oameni care sunt la fel se iubesc toată viața.

| timidu89 a răspuns:

Nu, cu uraciuni sau jegoase nu o fac nici din milă.

| FindMyName a răspuns:

Nici gând.

| VadimIvanov a răspuns:

Nu.