| VerginicăVacăGrasă a întrebat:

Hey lume, nu știu cum sa va spun, tocmai am tras o sperietura sora cu moartea, abia îmi stăpânesc lacrimile, mâiniile îmi tremura rău. Spălam geamuriile și dintr-o data vad multe femei care spălau geamurile și erau îmbrăcate în haine mulate, toate, dar absolut toate, chit ca unele erau foarte grase. Era sa cad de pe geam, noroc ca m-am prins de o bara. Nu îmi explic de ce femeile nu își iau ceva larg și comod sa spele geamurile? Sa fie oare dorința de a încânta privirile barbatilor vecini?

8 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Probabil pentru incântarea ta. Tu cum erai imbracat?
Noroc de bara aia.

| Violleta2022 a răspuns:

Ha..ha..ha... Cu siguranta au facut-o pentru tine, ca ce au ele acasa oricum le cunosc si imbracate si dezbarcate.

| dullcat a răspuns:

Sigur s-au apucat toate vecinele sa spele ferestrele, asa deodata.Cat timp nu te crezi membru din Cirque du Soleil vei supravietui.

| Lupic?27 a răspuns:

Mai nou va pun sa spalati geamurile la psihiatrie? lasa ca nu e rau sa aveti activitate.

| bestuserlegit2014 a răspuns:

Trebuia sa te desprinzi de bara sa ai si tu niste senzatii mai placute