| PIGNA a întrebat:

Hey lume, s-a întâmplat ieri la scoala. Cunosc un baiat, am vorbit de câteva ori cu el pe feizbuc laughing în ralitate n-am vorbit. În pauza, el se uita la mine, când întorc capu si ma uit la el, îsi muta privirea în alta parte, contactul nostru vizualeste de vreo 3-4 sec. si tot asa aproape în fiecare pauza, câteodata îmi si zâmbeste când ma uit la el :* Recunosc, cred ca-i cel mai dragut baiat din A 11C. Credeti ca simte ceva pentru mine, sau îi doar vrajeala. Voi ce credeti?

10 răspunsuri:
greece12
| greece12 a răspuns:

Cu ceva i-ai atras atentia si te "studiaza".
Lasa-l sa te studieze si continua jocul cu intersectarea privirilor.
Daca te place, va face el ceva, daca nu, n-ai pierdut nimic.
happy

| RAY a răspuns:

Sa stii ca multe fete il vor daca e cel mai frumos, acuma daca te place asta doar el stie, incearca sa vb cu el nu te manca, si daca e vrajeala e o experienta

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Pe Facebookiuc?

| neutrino a răspuns:

Momentan nu este nici vrajeala, atata timp cat el se comporta ca un mormoloc.

| PIGNA explică (pentru neutrino):

Cunosc baietii din clasa 11 C, au iubite si mai au 2-3 pe ascuns (amante) big grin

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cand citesc o intrebare din asta imi vine sa imi sterg contul.

| ViatacuLouie a răspuns:

Intreaba-l, e cea mai simpla cale, poate o sa te surprinda si macar nu te vei mai gandi ce sa faci happy

| CorinaReg19 a răspuns:

Important e sa fii si tu cea mai frumoasa fata din a 11B laughing) sau din clasa in care esti tu laughing

| Maddish a răspuns:

Asa mi s-a intamplat si mie, faza e ca avea iubita.