| VerginicăVacăGrasă a întrebat:

Hey lume, voi ce parere aveti despre cuplul Lidia Buble si Razvan Simion? eu ma uit la emisiune dar cand Lidia este invitata Razvan nici macar nu ii ofera atentie sau gesturi care sa arate ca sunt impreuna, iar acuma sunt in vacanta dar nici unul nu a postat vreo poza impreuna? Voi ce ziceti? Din moment ce au dezvaluit ca sunt cuplu de ce nu se comport ca atare?

Răspuns Câştigător
| Oana92 a răspuns:

Se potrivesc fix ca nuca in perete laughing Ea e o sclifosita crescuta de niste oameni limitati, care in momentul in care s-a vazut libera a inceput sa faca tampenii.

Cat priveste comportamentul lor de la tv, acesta nu are sens sa fie interpretat. In fond ei urmeaza o regie, nici nu se pot expune prea mult (el e inca un barbat insurat), nici nu pot nega ca sunt un cuplu. Am observat si eu ca in emisiuni el are o reactie foarte ciudata fata de ea, dar parerea mea e ca fac asta pentru ca asa le spune regizorul/realizatorul/etc.

1 răspuns:
| TheLoveDoctorr a răspuns:

Probabil nu vor sa fie mascaricii presei.