| VerginicăVacăGrasă a întrebat:

Hey lume ce parere aveti de relatia lidia buble si razvan de la neata?

Răspuns Câştigător
| Emilian65 a răspuns:

Foarte proasta.

15 răspunsuri:
| Doub a răspuns:

Am lucruri mult, dar mult mai importante de făcut... decât să stau să mă intereseze de relaţia habar nu am cui.

| R0R0 a răspuns:

Imi place de ei.
Sunt foarte draguti impreuna.

| Oana92 a răspuns:

Eu cred ca el e prea fain pentru ea. Tipa nu pare nici prea desteapta, nici prea talentata si nici umor nu prea are. Cel putin mie asa imi pare...

| ywar a răspuns:

2 non valori. Unul apare dis de dimineata si la X factor si celalalt canta nu stim ce foarte prost, fara pic de personalitate. Ma uitam la vocea Rusiei (vs Vocea Romaniei) nu de mult si ma minunam ca acolo sunt atatia oameni care pun suflet, atata suflet pe scena incat merita sa fie promovati cu 100 de maini. O fi si la ei pe baza de cine cu cine, dar la noi se intrec cu gluma.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

mi se rupe.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cine este Lidia?

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

Exact asta am vrut să întreb. laughing))

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

Cum făcuși de ți-ai șters contul? thinking

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

Am dat mesaj la contact. laughing
Cum ţi-ai dat seama că-s eu?

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

Mno, asta știu că ai dat mesaj... dar mna, de cebatting eyelashes
Păăăi, nu mai apăreai în lista de prieteni și faptul că te-am recunoscut după ceea ce scrii.

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

"și faptul că te-am recunoscut după ceea ce scrii." - I-auzi laughing... E bine de ştiut. Mi-am lăsat amprenta pe aici. laughing
Detectiv în devenire, ce să mai. laughing

| TheLoveDoctorr a răspuns:

Sa traiasca la multi ani impreuna cu familia! Daca sunt fericit. Why not?

| MrLucas a răspuns:

Dupa cum a spus si 9Octombrie, chiar nu se poate sa imi pese mai putin laughing

| aLExaNdRuUUul a răspuns:

Se potrivesc foarte bine. Sunt de treaba amandoi. Sper sa le tina relatia.

| tractorisul a răspuns:

Da ce te f*** pe tine grija? te-o platit sa le faci reclama?