| RaulAdyCristian a întrebat:

Hey lume, vreau sa pun si eu o intrebare cam ehh, (ma adresez fetelor in special)! Fetelor cum arata o noapte de dragoste perfecta (adica lumanari gen..sau nush) vreau sa imi conving iubita sa facem dragoste si ea tot refuza multi mi-au spus sa ii pregatesc ceva frumos ca sigur o sa accepte P.S ea este virgina si a zis ca o sa astepte "momentul special" mda...

7 răspunsuri:
| shadow72 a răspuns:

Moment special = tequila la greu
ai si pontaneitate, in plus a 2-a zi ii spui ca erau lumari, petale de trandafiri, doar ca nu i-a observat ea.
o sa fie o noapte foarte speciala.

| aida009 a răspuns:

Fiecare fata are gusturi diferite. De exemplu mie nu imi plac chestiile planificate cu lumanari si trandafiri etc. Imi plac lucrurile spontane. Dar, daca vrei s-o convingi neaparat pune si tu niste lumanari parfumate prin camera si petale de trandafir...

| neutrino a răspuns:

Ai pus carul inaintea boilor. Nu-i bai, nu fi inca trist, va veni si ziua aceea, cu sau fara lumanari de sarbatoare! Ceilalti care au fost cu ea si ti-au spus sa-i pregatesti ceva frumos ( banuiesc ca au fost multi binevoitori), de ce nu ti-au spus cheia succesului lor?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sincer, sunt fete cu diferite personalitati. Altele ar accepta daca ar vedea o cina frumoasa la lumina lumanarilor si cu petale de trandafir, o muzica frumoasa pe fundal, insa altele, indiferent de situatie ar refuza pentru faptul ca le este frica. Nu te gandi doar la tine. In aceste momente, trebuie sa vorbesti deschis cu prietena ta! Despre tot si toate. Gandeste te ca ea o fi virgina si la inceput este o durere si trebuie avut grijahappy daca aveti sau are o varsta la care e ok sa si inceapa viata sexuala. minim 17-18...trebuie sa o incurajezi si sa ii spui ca vei fi bland si ca totul va decurge usor pana cand se va reusi...si in caz ca va fi o durere nesuportabila sau cand va zice ea stop te vei opri fara sa te gandesti macar un minut la tinehappy tine minte, vorbiti deschis! Si mullta bafta! Protejati-va! Ca e cel mai importanthappy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Crede-ma nu suport acel moment in care trebuie sa vina printul din povesti calare pe matura sa imi spuna niste minciuni mai mari decat el, faci sex, iubesti sau nu?
Ea este nesigura pe ea am impresia, nu stiu ce ar putea fi mai frumos decat o partida hardcore, spune-i ca este super, fara sa ne auda ceilalti, tragei-o bine nene si ia-l pe prietenul tau sa incinga atmosfera, il pui sa iti tina o lumanare acolo jos ca sa poti vedea, sa vezi ce romantic va mai fi...
Ia-o incet si pune-i niste petale de trandafiri pe jos prin hol pana in dormitor inclusiv pe pat.

| lawll a răspuns:

Spontanitatea pe PRIMUL loc.

Lasă dulcegăriile astea!

| AdinaIonela07 a răspuns:

Pe o parte ar trebui sa te bucuri, nu este o curva. Nu ai cum sa o convingi ( depinde de fata), cand o sa fie pregatita, o s-o faceti.
Tine si de cand sunteti impreuna.
Oricum succes!