| adrian_4907 a întrebat:

Intrebare pentru fete:
Eu cu iubita mea vrem sa facem dragoste, ea este virgina.
Cum sa pregatesc momentul ca sa fie special?

10 răspunsuri:
PsihoSex
| PsihoSex a răspuns:

In primul rand mult Petting inainte! cel putin vreo 3 luni!
Apoi, lectura despre sex si relatii cat de mult!
Iar apoi sau si intre, vedeti ceva mai in urma, ca am mai raspuns la aceasta intrebare!
Success!

| darrio2007 a răspuns:

Te duci la farmacie si cumperi prezervative. 2-3, depinde cat te tine instrumentul.

| Elvina a răspuns:

Asta ar trebui sa discutati impreuna si sa faci totul asa cum ea si-ar dori.

| anonim_4396 a răspuns (pentru Elvina):

Da' cine e ea sa faca totul cum si-ar dori ea?

| ywar a răspuns:

Ce varsta aveti voi?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Foloseste asternuturi rosii, prezervativ rosu si pune-ti si un nas de clovn. Rosu.

| Ionescu_Marius_1980 a răspuns:

Ce vârstă aveți?
Ca sa știu dacă recomand păpușele său lanțuri.
Lăsând gluma, pe lângă prezervative, cumpăra și un gel intim 2 în 1 de la Durex. 2 in 1 pentru ca este si pentru masaj. Masajul este cea mai buna metoda pentru a dezbrăca o fata. Masajul ajuta la relaxare. Dupa care treci la masaj intim si gata.

| Panzer1945 a răspuns:

O cina romantica, muzica, lumanari, baie cu spuma...etc.

| doctorul71 a răspuns:

Deci:
1. Aduci penisul in stare de erectie
2.Il pozitionezi in cantul usii de la camera.
3. Inchizi usa peste penis.
4. Suni la salvare(112) si le spui ce ai facut.
Pana vine salvarea repeti pasii 2 si 3

| Zauvek_Melinia_1997 a răspuns:

In primul rand sa nu ii bagi faza hai sa ne uitam la un film, nu face asta laughing depinde o scoti in oras faceti ce va place inchiriezi o camera la un hotel din timp ii faci locul romantic cu trandafiri lumanari si dupa ce o aduci din oras mergi direct in camera speciala faceti un dus, mai apoi continuati cu ce stiti.( scuze de formularile gresite)