| eueueu123 a întrebat:

Hey! nu imi dau seama daca un baiat ma place sau nu! happy adica eu il plac asa... cat sa stau cu el si sa ma distrez, ca e foarte glumet, nebunatic, comic, si ii si dragut laughing de exemplu, noi avem 2 ore pe saptamana teorie si solfegii, unde avem voie sa ne alegem noi locurile happy si eu ma pun in ultima banca, si el vine langa mine happy adica nu se pune intre mine si o fata! se pune fix langa mine! isi uita mereu cartea de teorie, si isi da scaunu mai aproape, normal, cand trebuie si el sa vada, mereu e atent la ce fac! daca ma simt rau sau vede k e ceva in neregula cu mine, ma intreaba ce am patit, adica e grijului asa cu mine... vorbim mult mult mult pe mess, el incepe conversatia, ca eu imi pun cate ceva la status, si el repede ma intreaba despre status respectiv, deci este atent si cand sunt pe mess online si ce am la status! insa, la scoala asa, in general, nu prea ma baga asa tare in seama! doar atuncea la teorie imi zice mereu ca ma iubeste, cand mai trebuie sa mai copie de la mine laughing eu il las, ma gandeam ca ma baga in seama la teorie si sta cu mine, doar ca sa copie, dar atunci cand glumeste cu mine, cand radem mult, cand vorbim pe mess, imi spune toate placerile si neplacerile lui, ne spunem toate ideile trasnite, ca avem amandoi niste minti de'alea nebune laughing si ma simt foarte bine cu el! dar nu stiu daca ma place sau nu! nu ca as face ceva in legatura cu asta, daca m'ar placea sau nu, dar pur si simplu asa. sa stiu si eu happy
astept raspuns!
multumesc!

5 răspunsuri:
| ДdД a răspuns:

Hey!
Din comportamentul lui fata de tine reiese ca te place! Iar in privinta faptului ca nu te prea baga in seama la scoala poate fi din faptul ca e timid cand vorbeste fata in fata cu tine chiar daca poate nu o arata(parerea mea).

pa-pa

| fonfulika a răspuns:

Da sigur te place e 100% de unde stiu: ptc sunt cam exact la fel ca ellaughing oricum te placewinking sunt absolut sigur

| Paul_7461 a răspuns:

Da,te place, aproape m-ai descris pe mine cand imi place de o fata. Succes.

| Chocolate26 a răspuns:

Te place. fii sigura de asta. asa a fost si la mine laughing si.a fost o relatie destul de frumoasa..insa tipu era cam gelos. sper sa nu fie si cazul tau :*

| vilicava a răspuns:

Sincer am dat de intrebarea asta intamplator si vreau sa zic ca tipul este gen melancolic glumet si timid as sublinia timid deoarece poate se da in *stamba* cu tine dar sa stii ca un baiat care se baga in seama cu o fata si continua acest lucru inseamna ca o place crede-ma pe cuvand happy sunt cam la fel happy App cel mai bine ar fi sa il intrebi a iti dau o sugestie cum sa o faci ia-l de man si dul undeva mai retras.

PS: a nu se lua in considerare daca: individul s-a combinat cu alt cineva sau u te-ai combinat cu alt cineva ok laughing)