| chp a întrebat:

Nu stiu ce sa mai cred. pls help.
Deci.
Fostul meu prieten tot vrea sa vorbim la telefon. sa iesim afara. cand ies fara el afara s supara sau cand nu vreau sa ies cu el afar.
s km da la mine. intr-un fel
si mereu dupa c il bag in seama p mess isi pune la status ceva in gen : "te iubesc fraieroo". sau "o adorr"
ce sa mai cred?
pls helpsad

Răspuns Câştigător
| Dav7id a răspuns:

Cand spui fostul, slabe sanse sa o luati din nou.Il cunosti, te cunoaste.Eu unu ca baiat la a doua sansa nu mai e ca inainte,e ceva care imi spune ce sa ma astept cand vine o fata sa o luam de la capat,stiu deja ce urmeaza si nu pun suflet nimic, poate doar sa ma vada lumea ca sunt cu cineva... Poate are chef de misto-uri, esti draguta sa ii dai a doua sansa? eu unu nu dau mult timp de relatie intre tine cu el.Va-ti despartit motivul nu conteaza, nu poti repara ceva ce a-ti stricat(omul nu e electrocasnic). Salut!

5 răspunsuri:
| IloveME a răspuns:

Dupa fapte eu cred ca regreta! nu stiu d c sp altii ca,daca este fost fost sa ramana,eu m-am certat d multe ori cu fostii si m-am reimpacat! c are una cu alta,niciodata nu vei sti daca regreta pana nu dai cu capu!
sfatul meu este sa vb cu el deschis,ori e alba ori e neagraa, asta daca ai vrea sa te impaci cu el, daca nu da.i pace sa faca de-a lui!
succes!

| SunshineGirl a răspuns:

Eu cred ca inca te place si`i pare rau ca v-ati despartit.O sansa ar mai merita,dar ai grija,eventual nu te apuca sa tii iar la el,incearca sa fi un pic indiferenta, sa vezi daca chiar se straduieste sa te faca sa-l iubesti.
Daca face tot posibilu` sa va impacati si pe parcursul relatiei iti dovedeste ca tine la tine, pastreaza`l. Daca nu. NEEEXT!

| alexandru17 a răspuns:

Pai e foarte simplu! Pe mess se lauda ca are si el prietena si de astea iar cand iese cu tine, probabil nu i place de tine si vrea sa obtina ceva de la tine! Am facut la randu meu si eu asa! asa suntem noi baietii laughing! Fundita?

| noi2 a răspuns:

Este fostul? atunci fostul sa ramana... daca va intalniti din intamplare e ok, dar daca nu, nu va dati intalniri, pentru ca in primul rand daca te-ar iubi nu te-ar obliga sa faci ceva ce nu vrei, adica sa fii cu el, bafta:*

| oana_7023 a răspuns:

Poi inainte de a te gandi la o viitoare reletie gandeste-te la reletia trecuta si de ce s-a terminat atunci iar pe mess incearca si u sa zici la fel ""ma gandesc la tine fraiere"" daca crezi ca merita incearca