| lilialiliac161298 a întrebat:

Hey...salut..sunt noua pe aici.
am o intrebare serioasa legata de SEX.
deci saptamina trecuta am avut contact sexual cu iubitul meu...
la final am verificat prezervativul si totul era bine.
peste citeva ore am avut inca un act sexual cu el ...la final am verificat prezervativul ..se deasemenea era totul bine.dar am observat ca la baza penisului sau ..era cam ud.
ce putea sa fie?
mentionez ca nu am continuat contactul decît 5 secunde.
putea sa fie sperma?
era posibil ca sperma sa iasa pe la inelul prezervativului?
as putea ramine insarcinata?
sunt disperata...
ajutatima va rog.

3 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Daca nu s-a spart nu

| OoBunnyoO a răspuns:

Probabil era ud din cauza lichidului pe care il secreta vaginul in timpul sexului. Daca era doar putin ud la baza, nu cred ca este cazul sa te ingrijorezi.
Daca vrei totusi sa fii sigura, poti merge peste doua saptamani la farmacie sa iei un test de sarcina.

| lilialiliac161298 explică:

Nu exista nici un risc ca sa ramin insarcinata da?
mentionez ca sperma era aproape transparenta ...pentru ca facusem sex citeva ore mai inainte