| Liliac10293 a întrebat:

Salut.
Sunt foarte disperata
Azi am facut SEX cu prietenul meu cu prezervativ.(a doua oara azi) si a terminat in mine...dar a mai continuat vreo 15 secunde....cind a scos si sa uitat ...la inelul prezervativului era adunata sperma(a lasat loc liber in virf)...
Era posibil ca sperma sa iasa pe la inelul prezervativului?
Erau sanse ca sperma sa fi ajuns la mine in vagin?
Am sanse sa ramin insarcinata?(sunt in perioada fertila)
Va rog ajutatima

3 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

Daca prezervativul folosit are marimea corecta acesta se potriveste perfect si din acest motiv sperma nu poate "migra", trece printre prezervativ si penis deci pobabilitatea de a ajunge in vagin este teoretic imposibila.

| Emilian65 a răspuns:

Nu sunt sanse sa fii gravida.

| ghost2002 a răspuns:

In primul rand, cati ani ai?