| VerginicăVacăGrasă a întrebat:

Hey stimate doamne căsătorite am o dilema din cauza căreia nu m-am putut concentra la munca, am început sa mă agit și s-a rupt piciorul de la scaun și am căzut. Șeful s-a enervat și m-a trimis la IKEA sa cumpăr altul din banii mei. Doamnelor, cum reacționați atunci când dumneavoastră și soțul locuiti cu soacra, iar seara dvs aveți chef de sex și puneți muzica incitanta și începeți sa dansați lasciv pe lansa soțul. Soțul devine palid și agitat și va spune sa faceți liniște ca e târziu și o treziți pe mama lui. Cum gestionați situația?

Răspuns Câştigător
greece12
| greece12 a răspuns:

laughing))
Solutii ar fi multe, sa stii.
1.O usa de siguranta plus izolatie fonica, e mai ieftin decat o casa noua.
2.Un nou sot pentru mama soacra, eventual un "logodnic" de proba, s-o tina ocupata serile.Si noptile.
3.Un somnifer bun si greu de detectat.
4.Un alt sot.
Ai de unde alege...

5 răspunsuri:
| dullcat a răspuns:

Ce serviciu ai tu din moment ce mereu te comporti exact ca un copil si iti permiti sa te gandesti la toate scenariile inutile din lume? Strici mobilier, scapi mancare pe jos, te impiedici si ale cele de la atatea probleme scapate de sub control, care nu te lasa sa dormi.

| VerginicăVacăGrasă explică (pentru dullcat):

Lucrez ca manager de departament la o firma multinaționala extrem de importanta. Mă repet, nu sunt scenarii.

| blackann a răspuns:

rolling on the floor

| iulia0514 a răspuns:

Îi spun sa nu-și facă griji ca i-am făcu cadou soacrei o pereche de dopuri de urechiwinking
Dar lăsând gluma la o parte cred ca în secunda doi i-aș da două opțiuni ori ne mutam la casa noastră ori rămâne cu mamicuța lui!

| Andreea99911818181 a răspuns:

Da, e o situatie de c*cat care trebuie sa fie asumata din partea amandurora. Ba, nu ne permitem sa locuim doar noi doi si sa avem casa noastra ceea ce inseamna ca nici nu ne putem culca in bucatarie sau unde ne vine ba chiar nici la ora la care ne dorim. Asta e riscul de a locui cu altcineva. Mi se pare total firesc si de bun simt sa se faca palid la fata din moment ce ma sa e la cativa metri de voi si poate auzi. Indiferent ca e placut sa stai sau nu cu soacra, nu poti face sex cu ea langa tine. Pana la urma e un lucru care poate astepta si care se poate face in limite nu cu muzica data la maxim. Asta e dezavantajul locuitului cu cineva dar repet, din punctul meu de vedere trebuie sa fie un lucru asumat si din partea barbatului si din partea femeii. Nu avem bani sa locuim singuri, nici nu ne urcam pe masa de la bucatarie sa ne pupam. Indiferent cati ani ar avea barbatul sau cat si ar iubi sotia de mult, rusinea fata de mama lui sau oricine altcineva tot trebuie s o ai. Daca n o ai inseamna ca esti un baiat nu un barbat