| bianca_1157 a întrebat:

acum 4 zile am avut un contact sexual neprotejat,(perioada fertila, plus ca a ejaculat inauntru), am usoare ameteli (aproape ca nu le simt prezenta ), si simt ceva ca o usoara vibratie ( pe alocuri, de cateva secunde ) in burta. Ce parere aveti? Vine bebe?tongue sau ce as putea avea? Dau fundita

Răspuns Câştigător
| iza_4323 a răspuns:

Acum imaginatia iti zboara, te gandesti prea mult ca exista posibilitatea de a fi bebe si bagi in seama orice miscare, vibrare pe care inainte nu o luai in considerare.Asteapta cateva saptamani, nu te speria de acum, de craciun poate afli cevawinkingexista posibilitatea sa fie bebe dar de asemenea exista posibilitatea doar tu sa fii atenta la burtica ta prea mult ca stii ca ai facut neprotejat.
Daca e sa fie bebe sa fie sanatos! Sarbatori fericite!:*

3 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Nu poti avea semne de sarcina atat de repede. Sunt doar sperantele tale. Mai ai rabdare si nu te stresa atat, fiindca asta il sperie pe bebe.

| BoBBy a răspuns:

Sa iti traiasca big grin
sa ma chemi la botez

| anelka a răspuns:

Nu cred ca e din cauza asta pentru ca nu ai cum sa simti din a 4 zi