| Stacey a întrebat:

ajutati-ma sa inteleg cu ce ma aleg din toate astea, aceasta vara am fost la tara deci baiatul cu care ma intilnisem cind traiam inca la tara m-a facut sa inteleg ca ma iubeste inca, insa acum fiind departe adica nu mai sunt in tara, stau si ma framinta anumite intrebari.Nici nu m-ai stiu daca tine la mine si daca tin la el.Am stat in tara 2 saptamini, stiu e foarte, foarte putin, insa m-ai mult de atit nu puteam, deci ne-am intilnit intr-o seara la disco, nimeni nu stia ca am venit la tara si nici el, cind m-a vazut s-a apropiat si m-a salutat si am iesit afara pe/t a vorbi despre m-ai multe caci inauntru nu aveam cum, ei bine am vb noi despre toate, deci s-a oferit sa ma aduca el acasa si nu amicii mei cu care am venit, a 2-a zi a venit la mine acasa si m-a luat sa facem o primblare in oras, am petrecut timpul foarte bine in 2, deci el mi-a spus ca inca m-ai tine la mine, si nu ma poate uita, si ca ma va astepta cit va fi nevoie, acum fiind in alta tara cite o data inteleg prin raspunsurile sale ca ceva s-a schimbat, am frica ca este adevarat, caci nu e unul care il poti intilni pe orice strada, si in orice discoteca.Este divers de altii.Acum ce ma fac, cum ati face in cazul asta?

4 răspunsuri:
| RloveS a răspuns:

Cauta.l si vorbiti deschis. Vorbeste cu el despre tot ce te framanta. Si daca ai primit niste raspunsuri care te scapa de toate indoielile eu as zice sa te impaci cu el. Din cate ai zis tu el tine la tine. Inseamna ca esti ceva special pentru el. Nu esti o oarecare!

| elisabethia a răspuns:

Eu cred ca baiatul nu te va uita si ar trebui sa-l contactezi si sa vi in tara cat mai des poti de exemplu in vacanta de iarna si cea de paste si cred ca tu esti foarte speciala pentru. respectivul, de asemenea cred ca el ar accepta sa fiti impreuna, stiind ca nu poti sa te vezi cu el decat foarte rar.si trebuie sa te gandesti bine pentru.ca nu gasesti peste tot baieti care sa stea dupa tine. sper ca te-am ajutathappy

| Pufylykiii a răspuns:

Chiarr nu cred ca te va uita happy
decii ar fi bine sa inkerki sa vi cat mai repede in tara si sa petrecii cat mai mult timp cu el si veii vedea daca il iubesti sau daca ti la el :d

| dragutdaniel a răspuns:

Nu te supara pe mine am fost si eu intr-un caz asemanator si in final am ajuns sa trag o concluzie
iubirea poate fii un miraj