| Andreeadeea162 a întrebat:

Am 16 ani si sunt impreună cu iubitul meu de aproape un an. (17 ani el)
Totul merge f bine,îl iubesc mult,el pe mine la fel. Când ne-am văzut la el pentru a doua oara,a fost perf. Ne-am sarutat,am râs,m-a ținut în brațe și ma pupa incontinuu pe umăr,pe spate.
Mă sărută pe gât,mă strângea de coapse, fund etc și când mă puneam peste el își plimba mainile pe sub tricoul meu pe spate până sus de tot. Când stateam întinsă se juca cu mâna pe abdomenul meu, mă săruta, își ducea mâna până la baza sânilor mei, m-a sarutat pe piept si am bătut mult apropouri despre "a o face".
Credeți ca el vrea?

Mss dau funda :*

Răspuns Câştigător
| ItIsAlright a răspuns:

Awww...
Avand in vedere timpul petrecut impreuna, si faptul ca pare un baiat cu gesturi ok, si care nu a grabit lucrurile, eu cred ca ar vrea, dar e nesigur pe el daca si tu ai fi ok cu asta, din moment ce nu a inaintat mai mult de atat. Poate si pentru el e ceva nou, poate mai trebuie sa mai asteptati inca un pic. Asta deduc eu din cele povestite de tine. De obicei se ajunge treptat acolo ( e mai ok asa, decat sa faci "parkour"). Adica mai multe preludii de genul celui de mai sus, plus sa avansati in a va dezbraca cat considerati voi, in fata celuilalt, oric sa incercati atingerea si satisfacerea organului genital al celuilalt, cu mana, etc. Sa descoperi mai intai mai multe si apoi cand simtiti ca sunteti pregatiti incercati si mai mult de atat. Si apoi puteti discuta si despre asta.

16 răspunsuri:
| Aasdfghj a răspuns:

Buna! La cum se comporta, da, sigur vrea.

| Adry05 a răspuns:

Nici nu-i evident.

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Nu fi fraieră sa i ti incepi viața sexuală atit de devreme, o sa regreti el te vrea doar pentru sex si nimic mai mult, nu esti pregatită pentru o sarcină esti incă in crestere ai 16 ani nu 26, deci mai stai, ai rabdare după 18-20 de ani cand ajung la maturitate organele tale sexuale este altceva.

| Cristina788 a răspuns:

Cum adică ai fost cu el un an si nu ai făcut nimic.
Cred că glumesti

| ynexistenta a răspuns (pentru Cristina788):

N-ai citit și ce varsta are? Adică e normal sa faca asta la 15, 16 ani?

| Celcestietot a răspuns:

Nu vrea, pune mana pe carte si apuca-te de chestii serioase in viata.

| Andreeush a răspuns:

De ce nu mai aștepți?

Răspuns utilizator avertizat
| anamaria82726 a răspuns:

Cel mai probabil vrea. E si mai mare decat tine si dupa tot acest,, preludiu,, iti dai seama ca este cam imposibil sa nu se fi gandit la asta. Dar noi nu stim cum este el si ce ii poate trece prin cap deci nu inteleg de ce ne intrebi pe noi si nu pe el

| llleo a răspuns:

Cred ca cauta despartirea..nu stie cum sa ti arate.

| Swetlly122 a răspuns:

Da tu ce crezi? Dusoo

| xilef123 a răspuns:

Nu, se prefacea

| ynexistenta a răspuns:

Eu cred ca la varsta asta iti cam urla hormonii in cap.crezi ca prima oară e de vis? nu fata dragă, doare....doare bine de tot.eu zic sa mai astepti un an ca sexul nu se mănâncă pe pâine.aaa și chiar dacă încercați să fiți romantici, cu petale de trandafiri, cu preludiu bine pus la punct, cand ajungeți unde trebuie, o sa tipi...si nu de plăcere, ci de durere.si acum sa nu par aia uracioasa, să știi că după câteva partide, o sa incepe sa-ti și placa.succes!

| CuvantulLuiPetru a răspuns:

Normal ca vrea dar poate e timid, faceti un dus inainte ca sa fiti pregatiti, sa scapati de orice ezitare
Dupa ce faceti tot ce ai spus mai sus incepe sa ii bagi mana in pantaloni, ia tu initiativa, si dupa ai sa faci ceea ce simti fara nici o rusinewinking
Admiram cand o fata ia usor initiativawinking
Spor!

| D1403 a răspuns:

Cu siguranta vrea, numa sa te simti tu pregatita si in largul tau cu el.Sa nu va para rau dupaia.Si daca inteleg bine e prima data pentru voi doi? Deci daca o asteptat un an ca sa fiti pregatiti cred eu ca merita.

| Andreeadeea162 explică:

Și cum îi pot arăta ca și eu vreau?