| LawlietL886 a întrebat:

Hey TPU!
Am 18 ani și aș vrea să-mi încep viața sexuală. Ei bine cu o parteneră cu care probabil îmi va părea rău. Nu știu cum să zic....cred că o să-mi pară rău că nu voi trăi acel moment special cu o fată pe care o iubesc. Acum vreau să experimentez, dar cred că-mi va părea rău după asta. Ceva sfaturi? E normal ce simt?

7 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Fa laba inainte sa te tina mai mult si nu uita sa nu dai tare in cilindru ca sa nu se rupa. Rau n-are dc sati para pentru ca unii asteapta in mormant jumatatea (in viata nu lea venit deloc)

| Violleta2022 a răspuns:

Daca pornesti de la premiza asta, atunci mai bine lipsa!
Cauta-ti o fata, indragosteste-te de ea, faceti dragoste si vei vedea ce frumos si bine va fi.

| corbulalbrosu a răspuns:

O zicala rasverificata zice asa : ''Incercarea moarte n-are. Doar muribunzi dar si asta numai uneori" big grin

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Viața sexuală este viață. Adică cu fata care o iubețti și te iubește. Restul e doar sex.

| Emilian65 a răspuns:

Fa-ti o iubita pe care o iubesti cu adevarat si atunci cand credeti voi ca este timpul sa faceti, faceti si atunci nu iti va mai parea rau ca ai fact sex cu ea.

| Holiday a răspuns:

Mai bine sa-ti para rau de ce ai facut decat de ce n-ai facut.
Desi ma indoiesc ca iti va parea rau ca ti-ai tras-o cu aia, cu exceptia cazurilor cand iei vreo boala, o lasi gravida sau te prosteste sa te insori cu ea. Dar astea se pot intampla doar daca esti prea bleg.

| Crackman a răspuns:

Dai tu acolo, ca este la fel cu toate.