| Nelutsa a întrebat:

SALL TPU. Vreau sa imi incep viata sexuala si...nu m-am,, dezvirginat" e rusinos?
Adica as vrea dar m-am gandit sa incep viata sexuala normal! Intrebarea e ar fi rusinos... fata de partenera... daca e ce trebuie sa fac?

Răspuns Câştigător
| Mihaela0011 a răspuns:

Nu,chiar deloc.Cred ca partenera ta ar fi incantata sa stie ca e prima, la fel cum si baietii de obicei.

7 răspunsuri:
| onasis1961 a răspuns:

Nu e ruşinos! Poate începi viaţa sexuală cu o virgină!

| nicaruaga a răspuns:

Nu e rusinos, stai linistit, o sa iti dai seama cu timpu ca e foarte bine daca recunosti inainte ca esti virgin pentru ca o sa iti fie foarte greu sa faci sex daca pretinzi ca stii mai multe decat in realitate. sunt multe fete care s-ar simti bine sa faci sex prima data cu ele, deci o sa ai un plus daca spui adevarul. in caz ca o faci cu o fata cu experienta.o sa te invete ea cum sta treaba big grin, in caz ca e si ea virgina, discutati neaparat inainte si documenteaza-te. e foarte ok sa faca sex si 2 persoane virgine, din punct de vedere emotional e chiar mult mai frumos, iar sa folosesti acel prezervativ...nu e mare filosofie, dar respecta instructiunile totusi, si sa le citesti neaparatwinking

| Nelutsa explică (pentru nicaruaga):

Ms....si ea e virgina happy deciwinking pot sa stau linistit mersi mult si tie dar si tuturor vare au raspuns!

| Ana_4223 a răspuns:

Nu chiar este foarte frumos sa fii virgin ar trebui sa vorbesti cu acea fatabsi sa.i explivci fiindca unele fete au niste mici temeri sa oo faca cu baieti virgini fiindca ele considera ca riscul de a ramane insarcinata este mai mare la baietii neexperimentati decat la cei experimentati. daca sunteti Aamadoi virgini mi se pare un lucru adorabil...

suntserios
| suntserios a răspuns:

Daca nu vrei sa stie nu ii spui. treaba cu ruptul atei la barbati se intampla in foarte putine cazuri la primul act sexual. nu e un semn de virginitate. la mare majoritate nu se rupe niciodata.

| Felys a răspuns:

Parerea mea ca ar fi bine sa discuti asta cu partenera, nu are de ce sa iti fie rusine, totusi macar unul din voi trebuie sa aiba ceva experienta, o sa te descurci, nu trebuie sa iti faci prea mari probleme

| Cleopa a răspuns:

In orice caz trebuie sa ii spui partenerei ca esti virgin inainte de a o face si trebuie sa folosesti un prezervativ bun. sunt fete care nu vor sa o faca cu virgini pentru ca lipsa experientei la barbatii virgini le sperie ca ar putea ramane insarcinate, asa ca discuta cu ea inainte de asta.