| OchiiDinUmbra a întrebat:

Hey tpu.am fost prieten foarte foarte buni(stateam toata ziua impreuna si ne complimentam mereu) cu o fata cativa ani iar in ultima vreme ma ingragostisem de ea.ea imi dadea semne ca vrea mai mult.si prietenii mei au observat asta.eu intr-un final mi-am facut curaj si i-am spus cat de mult o plac si ca vreau sa fim impreuna iar ea a fost foarte uimita si mi-a spus "nu stiu ce sa zic..ma mai gandesc" si dupa cateva zile am adus iar subiectul in discutie si ea a spus"chiar nu stiu..adica nu cred ca eu sunt fata pe care o placi"

eu:cum adica? crezi ca fac misto? crezi ca mint?

ea:nu stiu.dar nu te cred

eu:u ai incredere in mine?

ea:da..normal ca am

eu:si atunci? cum poti sa spui ca nu ma crezi? eu tiam luat meure apararea de toti prostii aia si mereu team respectat si am avut incredere in tine cu foate fazele alea si nu team tradat niciodata si tu spui ca nu ma crezi? ce ar trebui sa fac ca sati dovedesc?

ea:o relatie se bazeaza pe sinceritate si respect nu pe niste faze dinastea.ca tu imi spui ca mi-ai luat aparearea.si nu stiu cum ar trebui sami dovedesti.tu ar trebui sa stii

acum intrebarea: ce s-a intamplat cu ea? dc mi-a spus chestiile alea? voi ce credeti? noi am fost nedespartiti si toata lumea ne spunea :"sunteti impreuna?" eu am 16 ani si ea 15

INCA CEVA:EA NU ESTE timida.a mai fost impreuna cu baieti, si nu are deloc o problema cu asta

2 răspunsuri:
| Diana_7761 a răspuns:

Poate ar trebui sa faci un gest spontan si romantic ...gen adu-i un buchet de flori sau o floare... spune-i hotarat ca asta e ceea ce iti doresti si sarut-o.

| D3X73R a răspuns:

Are o fire vulcanica? Poate ca nu a stiut cum sa reactioneze...Sau poate chiar nu vrea o relatie cu tine