| ddaiana16 a întrebat:

am și eu o mica problema, sunt de ceva timp cu un băiat, eu am 21 de ani, iar el 31 de ani! De câte ori întreținem relații sexuale el se termina foarte repede, maxim 5 minute. As vrea sa îmi dați un sfat, de ce se termina așa repede, și Cum am putea rezolva aceasta problema!

9 răspunsuri:
| Astaeparereamea a răspuns:

Inaintea actului sexual incercati un preludiu

| epurasu a răspuns:

Intre 5-7 minute este ok! se spune in tratatele de specialitate.

| RAY a răspuns:

Sa se masturbeze inainte de sex

| corbulalbrosu a răspuns:

Incercati ca intotdeauna sa intretine-ti minim 2, daca nu mai mai multe reprize de sex. Fiecare repriza ulterioara va deveni putin mai lunga decat precedenta.Procedand astfel, iubitul tau va dobandi experienta si va reusi cu timpul sa-si controleze si ejacularea. De un real ajutor este comportamentul tau. Sa ai parte de un sex placut si de orgasm daca se poate.

| SergiuBoss11 a răspuns:

Aceasta problema este mai mult de natura psihica.Incurajeaza-l,excita-l iar si pentru runda a douawinking cu sarutari atingeri si mai stii tu ce

| TheImpaler a răspuns:

Pai numai un numar? aoleu!
bagati si voi acolo 2-3-4!

| Leo1993 a răspuns:

Nici cand am facut prima oara sex nu ejaculam in 5 minute. probabil el a fost virgin si nu ti-a spus laughing

| aidasenzuala a răspuns:

Schimba-l

| stifanelo a răspuns:

Buna.incearca altu!