| Nocturne0 a întrebat:

am nevoie de ajutor (dau fundita). Pentru inceput sunt in clasa a 8-a.Am o prietena cu care ma inteleg foarte bine, e cea mai buna prietena a mea. Ea imi tot spune ca ma iubeste si din astea dar stiu ca o spune din prietenie (nu ca ar vrea sa fiu iubitul ei). Problema este ca eu imi doresc foarte mult sa o sarut doar ca nu stiu cum sa o fac sa isi doreasca si ea. va rog sa ma ajutati. Cum pot face ca ea sa isi doreasca asa de mult sa ma sarute incat ea sa vina la mine si sa ma sarute? (vreau ca ea sa ma sarute pentru ca eu nu ma prea pricep si sunt putin timid sa merg la ea si sa o sarut)

PS:ea ma mai pupat pe obraz

9 răspunsuri:
| IloveME a răspuns:

Doamne vreau fericire! oare nu cade din cer?
poate fata iti sp chestiile astea din inima si sufera crezand acelasi lucru ca si tine!

| Dav7id a răspuns:

Inseamna ca ea e pregatita sa faca urmatorul pas cu tine daca te-a pupat pe obraz.Stiu e greu sa te apropii de ea cand in capul tau circula mii de intrebari si toate nesigure, tu iti doresti ceva ce ea isi doreste deja, e greu doar pana reusesti tu sa pui buzele peste ale ei si restul vine de la sine.Nu lasa timpul sa treaca doar cu sarut pe obraz va ajunge sa creada ca tu nu simti ce simte ea si o sa accepte dezamagita sa fi-ti doar prieteni chiar daca tu ai vrea ce vrea si ea deja si crede-ma daca se ajunge aici va cadea cerul peste tine din ce ai scris si tu simti ceva pentru ea.

| Pitic a răspuns:

Intreab-o ce simte pentur tine? daca spune ca te iubeste c ape un frate sau ceva de genulspune-i ''' Eu te iubesc ca pe o iubita nu ca pe o sora, amica''
Daca vezi ca zambeste sau este incantata de ceea ce ii spui tu, sarut-o pe obraz.
Tine minte o fata si un baiat nu pot fi doar prieteni candva candva poate cand veti mai creste veti vedea ca simtiti ceva mai mult unul pentru altul tu deja simti :d sper ca si ea sa simta acelasi lucru pentru tine.

| NoChanceForUs a răspuns:

Ia-o prin surprindere.O pupi direct, nu există tehnica lu` pește prăjit.

| ionut7782 a răspuns:

Trebuie sa intelegi un lucru. odata ce ea te pupa inseamna ca isi doreste sa fie pupata la randul ei.dar tu cu timiditatea ta mai omorat.prin de-o in brate si sarut-o chiar daca nu stii cum asta se invata. pupo pe buze daca nu stii sa saruti.nu te va omora te asigur.succes

Răspuns utilizator avertizat
| Andrey43 a răspuns:

Ii faci o surpriza placuta o privesti in ochi o o faci sa rada (faci si tu glume) dupa ii spui ca o iubesti si ca esti numai al ei. BAFTA funda?

| Cazzoz a răspuns:

Armasarule lasa timiditate si sari pe ea yhaa!happy

bafta!

| Tron a răspuns:

Spune-i daca iti da si tie un sarutwinkingAsa am procedat eu la prima intalnirewinking.Hai ca nu mori daca ii spui asta, dar i-o spui in fata ca sa iti "raspunda" pe moment.Sa ma anunti ce ai facut.winkingBafta.