| demonykangel a întrebat:

am nevoie de ajutorul vostru.Ieri am fost cu prietena mea la un internat ca acolo sta baiatul de care imi place (am fost cu el dar nu mult ca s-a bagat prietena mea.De atunci nu am mai vb cu el de "noi". Si astazi s-a tot jucat cu ea cu mingea(ea find mai bagareata)dar mie mi s-a parut ca mai mult la fortat sa se joace si tot o lovea cu mingea si radea de ea dar cand ma lovea pe mine cineva nu zicea nimic si nu radea.Si cand au intrat in internat a iesit pe geam si tot vorbea cu ea glumea dar mie nu mi-a zis nimic. Dar mai vorbisem cu el cu o seara inainte si a zis ca a stat cu ea din mila mai demult.Si nu inteleg de ce cand e si ea eu nu sunt bagata in seama si de ce cand nu e ea vorbeste cu mine ba chiar se aseaza langa mine pe banca si cand vede ca vorbesc cu altii imi zice:"A deci ma inseli"nu pot sa inteleg.Credeti ca vrea sa ma faca sa sufar ca se joaca cu ea sau de credeti TPU am nevoie de raspunsurile voastre. Dau fundita :*:*dar vreau cat mai multe raspunsuri va rog e urgent

2 răspunsuri:
greece12
| greece12 a răspuns:

Te sfatuiesc sa o lasi pe "prietena" ta departe cand te mai duci pe la internat,cred ca baiatul o place si pe ea si pe tine.
Mergi singura si,cand apare, incearca sa va petreceti timpul doar voi doi, asa vei putea intelege daca are sau nu sentimente pentru tine!
Succes!

| yonutz1 a răspuns:

E foarte gelos cred, face glume proaste sau vrea sa isi bata joc de tine. happy