| problems a întrebat:

Am o prblm: am penisul mic, foarte mic si am colegi in clasa. de il au mare 6-8 culcata... si ma fac de ras. Ce solutie naturala stiti: ceai etc. (chiar si pastile dar sa gasesc in romania nu sa dau pe comanda sa vina din alta tara[din alea de farmacie])?

Răspuns Câştigător
Shin
| Shin a răspuns:

Nu este o corelatie directa intre marimea penisului in stare flasca (culcata) si marimea lui in stare de erectie. Pe scurt: Poti sa o ai de 8 cm cand e "culcata" si de 14 cm cand e "sculata" sau sa creasca de la 5 la 15-16. Nu conteaza marimea ei in stare flasca ci in stare erectila. Oricum nu ar trebui sa-ti faci probleme cat timp esti sub 18-19 ani.
Numai bine, Shinwinking

6 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Colla a răspuns:

Mananca hreanlaughingsincer...e de ras dar mergelaughingasa am auzit eurolling on the floor.
Da cati ani aithinking

| alex_2078 a răspuns:

Fa mai des lucru manualwinking ajuta

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cati ani ai? Daca ai sub 15 nu e o problema, iti creste tie stai fara griji.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mda, nu da bani pe ceaiuri si ce mai vrei tu acolo. Trage-o de urechi sa se faca mare.

| MegaDas14 a răspuns:

Depinde de varsta; cum au spus ceilalti, daca esti sub 15 ani, nu iti fa probleme.