| IrenneDrt a întrebat:

am o problemastraight face acum cateva zile am fost la padure cu prietenul meu si ne'am plimbat, am stat pe patura si pana la urma era sa o facem insa eu nu am vrut fiindca nu avea prezervativ la el. Nu s-a suparat insa cand am plecat spunea ca il dor foarte tare organele genitale straight face oare de ce?

15 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Din cauza excitarii pot sa-l doara, destul de rau, testiculele. Nu e nimic grav si e trecator.

| Zenithf a răspuns:

Cand sunteti in situatii deosebite, ca si aceasta, nu ar trebui sa iti fie rusine sa i-o faci "manual". Este dimpotriva, ceva care sa va apropie mai tare, cred eu. Asa puteti face cand esti la ciclu sau in alte perioade in care nu puteti face, din alte cauze. Spune-i lui cum sa o faci, ca sa simta placere, la fel cum si tu ai putea sa-i zici cum sa faca cand te mangaie el pe tine. Ma bucur ca sunteti responsabili si in momentele grele, sa nu cedati si sa faceti ceva pentru ce nu sunteti pregatiti.
Aveti insa atentie si de latura duhovniceasca. Dumnezeu v-a facut unul pentru celalalt, El, care va cunoaste din pantecele mamelor voastre, este cel care va poate intari relatia.
Domnul fie cu voi.

| ATHOS a răspuns:

Ai fost vreodata excitata astfel incat sa te doara, Daniela?
Daca da, atunci, sa nu uiti!

| Cătălina a răspuns:

De ce? Pentru ca nu ati facut nimic. Se poate intampla din cauza excitarii uneori sa il si doara.Trece in termen scurt.

Data viitoare cand mai plecati undeva, zii sa vina pregatit!big grin

Succes.

| nobody_9468 a răspuns:

Da, asa ii fac eu cand ma oftica anumite gesturi ale lui, il las cu "ea" in aerwinking.
Trebuia sa aiba actiune, de-aia il dureahappy.

Bafta.

| Damian a răspuns:

Mai si intrebi de ce, omul daca nu s-a descarcat e normal, ma eu in relatiile care le-am avut nu am facut niciodata protejat, si nici copii nu am, se numeste autocontrol, ejaculezi afara si gata

| lovenotsex a răspuns:

Atata timp cat el a fost excitat, reactia organelor genitale masculine, reactioneaza ca atare "exploziv". Saracu tipu ca prb l-a durut, dar asta este.Sa nu mai faci asta ca poate avea urmari. Dar cum a zis Anca, daca are experienta o rezolva el. Dar trebuie sa-i dai incredere. Tu sti mai bine.bafta vedeti ce faceti...

| Nastia a răspuns:

Pentru ca a fost foarte excitat si nu si-a eliberat acea energie sexuala.asa cred.

| EUSIATIT a răspuns:

Pai de ce? pentru ca s a agitat si a dorit sa faceci dragoste.

| Fifylici a răspuns:

Era prea excitat, de aia.

| resp3ct a răspuns:

Cum sa te doara ma daca te exciti?
Sunt baiat si nu am patit in viata mea.

| Allecsa_4478 a răspuns:

Saracu cred ca era tare infierbantatlaughing)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Il dureau pentru ca l-ai excitat, i s-a sculat, s-a facut tare si asa a ramas. trebuia sa se elibereze de acea dorinta. nu e nimic grav.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cred ca ii erau prea stramti pantaloni

| mariyano a răspuns:

laughing) din cauza ca l-ai sedus prea mult si nu l-ai lasat sa se descarce facand sextongue