| Moxye a întrebat:

Hey TPU!
Am sa zic asa o problema. Imi place foarte mult de un baiat de 15 ani si el a zis ca ma placa 90% dar a zis ca nu vrea sa fie cu mine.
Oare de ce nu sunt urata si ma gandesc ca multi baieti ma plac dar el nu.
Pretenii mei mi-au zis ca de ce imi place de el ca nu e frumos.
Dar imi place foarte mult de el pentru ca e diferit si, Vreau sa il ATRAG de mine ca sa fie cu mine ca el nu prea stie cum sunt eu.
Dar nu stiu ce sa zic in momentul de fata.
Azi la ora 12 Noaptea o sa ma vad cu inca doua fete si 3 baieti intre baieti se afla si el.
Oare ii bine daca ma voi duce sau oare ma place nu stiu ce sa cred.
Pentru ca nu vrea sa fie cu mine dar ne-am jucat adevar provocare si procente.
Si i-am zis cand o sa ma vada sa ma sarute si a zis bine dar cand nu ma astept.
Oare ma place sau nu?!

5 răspunsuri:
| Daysukki a răspuns:

Se joaca cu tine fato! nu te-ai prins

| AnNe a răspuns:

Pai noi nu avem de unde sti poate ca nu vrea acum sa aiba o relatie uh vorbeste deschis cu el.saruta-l tu! si vorbiti deschis vezi ce vrea cu adevarat daca vrea doar sa tragi deel fara sens//. renunta niciun baiat nu merita un asemenea efort...

| Alex99_5691 a răspuns:

Da ce modesta esti fato:]]

| xCookiieMonster a răspuns:

Da te place.dar te pune la incercare poate vrea el sa vada ceva ce poate tu nu poti sa i spui. daca a zis ca te place 90% si vrea sa te sarute ...asta e un DA sigur...si sarutal tu prima dupa aia sunt sigurr ca o sa fie 100%. bafta!

| robertocristian a răspuns:

Poate nu-l lasa parintii sa aiba o relatie sau poate e prea timid.