| anonim_4396 a întrebat:

Hey TPU!:*. Am si eu o dilema... ; Deci acum vreo 2-3 luni am inceput sa vb cu o fata. Vb in fiecare seara cate 2-3-4 ore, si ma intelegeam ff bine cu ea; am inceput sa o plac... si treptat, treptat am inceput sa o iubesc! Ne vedem in fiecare zi la scoala, dar nu prea vb cand suntem "face to face".Adica noi vb mai mult pe mess. Si i-am spus ca o iubesc; si am intrebat-o daca ea ma place; si a zis ca da. Dar in ultima saptamana nu prea ma baga in seama. Si nu stiu ce sa mai cred ; ea nu vrea sa fie cu mine. A zis ca nu vrea sa se complice?straight face Cum poti sa te complici cand il placi. Si nu stiu ce sa mai cred! Va rog spuneti si mie ce ar putea insemna asta?sad

Răspuns Câştigător
| macydacy a răspuns:

Pai ar trebui sa teceti la discutii "face to face" nu cunosti o persoana atat de bine pe messenger poate ista e motivul,poate vrea sa fie sigura ca te place,sa te cunoasca mai bine,asteapta sa faci tu ptima miscare,asa sunt fetele, vorbeste cu ea, succes!

1 răspuns:
| Hash001 a răspuns:

Aiurea, unele fete mint doar ca sa nu raneasca, nu fii prea optimist; cred ca e timpul sa dai cu undita in alta baltawinking