| XIngerFaraAripiX a întrebat:

Am si eu o intrebare.De ceva timp incerc sa uit o fata buna rau de tot care este amica mea si nu reusesc.Ma puteti ajuta cu niste sfaturii.whistlingMultumesc anticipat!

2 răspunsuri:
| DANyi a răspuns:

Imi place ca ii spui "buna rau" big grin. Dar daca e asa de "buna" cum spui tu, atunci nu va fi atat de usor. Sunt doua modalitati sa o uiti. Una e pe termen lung, adica sa fii purtat de timp si sa tot astepti, iar cea mai scurta e sa iti gasesti pe cineva. Iti spun eu, o vei uita pe loc prin varianta a doua. Cam asa am patit si eu. Numai bine!

| AlinaMessaros5 a răspuns:

Problena e ca nu vrea sa isi gaseasca pe altcineva...Iar eu ii vreau binele si nu vreau sa sufere din cauza meastraight face, dar el nu intelegee si zice ca nu ii pasa daca sufera... zice ca important este sa fiu eu fericita chiar daca nu alaturii de el, zice ca mai bine sufera decat sa ma uitestraight face