| anonim_4396 a întrebat:

Buna,am 16 ani,sunt fata, inaltimea 1, 68 m si 55 kg as vrea sa ma mai ingras 5 kg si nu reusesc.Ma puteti ajuta? Mersi anticipat!

Răspuns Câştigător
| Lolo101 a răspuns:

Ca sa te ingrasi trebuie sa faci asta:
Zilnic sa mananci CARNE, si alte produse care stii tu ca ingrasa(dar obligatoriu carne)
Sa nu faci prea multa miscare
Eu sper ca o sa reusesti.eu nu reusesc. Funda?

3 răspunsuri:
| roxy1direction4ever a răspuns:

Sa stii ca pentru inaltimea ta ai o greutate perfecta!

| numeletrandafirului a răspuns:

Nu fumez si mananc paine la fiecare masa.

| izabell12345 a răspuns:

Buna, incearca sa incluzi la fiecare masa painea si sa mananci dulciuri in special ciocolata si sa mananci dupa ora 6 si sa-ti spun un pont daca fumezi asta e unul din lucruri care te impiedica sa te ingrasi.