| Andrada13 a întrebat:

Hey. TPU am si eu o intrebare. sunt de aproape de o luna cu un. baiat faza e ca.nu suntem la aceeias scoala eu fac naveta in alt oras iar el vine din satul lui in sat la mine.la scoala.Si inainte sa fim imp.el tot avea o treaba cu o colega de'a lui. O tot lua in brate...etc. de eu in iubeam atunci.dar acum cand il intreb daca mai are ceva cu tipa aia el zice ca "nu" dar nu stiu. parca nu il cred ce sa fac puppy dog eyes
Funda!

Răspuns Câştigător
| MatzzaaaEteeNaa666 a răspuns:

Pai,daca ti-a demonstrat ca te iubeste, merita sa ii acorzi incredere. Daca nu iti arata ca te iubeste, eu te sfatuiesc sa o termini cu el, e mai bine pentru tine, nu o sa suferi atat de mult!:*

| Andrada13 explică (pentru MatzzaaaEteeNaa666):

Multumesc. Mult pentru. sfat esti foaste draguta :*
Cam la asta m-am gandit si. eu. si mai e si faza ca vb cu o fata pe fb care e din satul meu.si mereu isi pun ":*" fata asta pe mess. si ma dispera ffff mult.dar daca nu inceteaza ai dreptate ar trebui sa o termin cu el :* Multumesc :*

2 răspunsuri:
| Kristelle a răspuns:

Sa te iubeasca nu are cum. chiar daca iti zice asta, nu ar trebui sa-l crezi. Sunteti impreuna de o luna, nu ar avea cum sa te iubeasca! Eu zic sa-l testezi. Poate ii gasesti conversatii pe mess, cv care sa iti inlature orice indoiala..Succes!