| AlexiaAleeeeeeeee a întrebat:

Hey TPU...am si eu o întrebare!
Vreau sa merg la narghilea cu niste prieteni
Este prima oara cand ma duc
Nu am mai fumat niciodata. Vreau sa stiu cum decurge toate chestia, cum trag din ea etc
FUNDA

Răspuns Câştigător
| corbulalbrosu a răspuns:

Primul sfat de urmat ar fi sa renunti la o asemenea ''experienta'' nesanatoasa si in plus absolut inutila. Dar daca totusi nu vei rezista sa refuzi/sa te opui tentatiei, cel care va va pune la dispozitie instalatia respectiva va va explica si modul de folosire precum si dozarea ingredientelor folosite; carbune, tutun, arome, etc. big grin

4 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Ai un furtun, il bagi in gura si tragi din el.
chiar nu cred ca e nevoie de un tutorial pentru asa ceva

| mihai69 a răspuns:

Păi și care e legătura cu sexul?!?

| suntserios a răspuns (pentru mihai69):

Pai cine stie unde isi baga furtunul ala

| leapșa a răspuns:

Tragi din cap ca si cum ai trage aer in piept, dar foloseste-ti numai gura, apoi expiri pe nas sau gura si vezi cum iese aburul- e abur, nu fum.