| Damonana a întrebat:

Am si eu o nelamurire. Adica sunt cam confuza.
Daca un tip(pe care il plac) imi trimite o poza in care scrie "daca ma placi ar trebui sa mi-o spui ca nu imi sta bine singur"laughing) si imi zice ca vrea sa o puna de coperta la Facebook.dar totusi nu a pus-o. Ce inseamna? Ca ma place si asteapta sa fac eu ceva legat de asta? Sau doar isi bate joc de mine? Ce ar trebui sa cred?

Răspuns Câştigător
| macncheese a răspuns:

In primul rand poti vorbi cu o prietena sau prieten de al lui sa afle daca te place, apoi daca aflii ca da poti sa vorbesti cu el despre lucruri legate de subiectul asta. pe parcurs va descurcati voiwinking

7 răspunsuri:
| Aasdfghj a răspuns:

Parerea mea e ca a vrut sa iti dea un mic semnal. Tu il placi? ii poti da si tu un semnal si vezi cum merg lucrurile.

| Damonana explică (pentru Aasdfghj):

Da, il palc...ce semnal sa-i dau? Adica ce ar trebui sa fac?

| Damonana explică (pentru macncheese):

Singura problema e ca el in general nu are incredere in oameni...doar cativa si pe aceeia nu.i cunosclaughing
Dar mersi oricum o sa vad cum fac:*

| macncheese a răspuns (pentru Damonana):

In primul rand poti vorbi cu o prietena sau prieten de al lui sa afle daca te place, apoi daca aflii ca da poti sa vorbesti cu el despre lucruri legate de subiectul asta. pe parcurs va descurcati voiwinking

| macncheese a răspuns:

Poate nu a trimis-o cu vreun scop de a te intreba subtil, sau poate da, depinde cat ai vorbit cu el si cum va comportati. In orice caz, e o metoda foarte proasta de a "agata" pe cineva.

| Damonana explică (pentru macncheese):

Pai suntem colegi..si vorbim la scoala si acasa cam in fiecare zi.
Si da..sta cam prost ca capitolul vorbit cu fetehappy dar il plac asa cum e...
Exista macar o sansa sa ma placa?

| macncheese a răspuns (pentru Damonana):

Toate sansele happy daca nu face el primul pas, incearca tu

| Damonana explică (pentru macncheese):

Pai m.am gandit si eu la asta dar nu stiu cumrolling on the floor)) adica ce ar trebui sa fac?