| BuBuRuZzZa_1967 a întrebat:

am si eu o problema. imi place de un baiat si nu stiu ce parere are de mine. nu il cunosc de multa vreme insa stiu despre el ca e rocker, sh este fooarte tupeist. cum sa il fac sa ma placa? adica, ce sa ii spun? cum sa ma bag cu el in seama? am idul lui de messenger, si nu prea stiu ce sa ii zic. ii zic buna cf, dar dupa? vaa roog cat mai multe sfatuuuri plss, cel mai bun raspuns primeste funditaaaa! si pentru prieteni [cei care ma cunosc] : nu dati nume si date despre baiat va roog

Răspuns Câştigător
| purplegirl1234 a răspuns:

Pai spune-i ca are ochi frumosi si fa-i cat mai multe complimente, fa si glume totodata incearca sa fii placuta si sa nu il sufoci cu prea multa atentie:* Hai ca o sa ii placa de tine sigur! doar fii tu insati! :*:* ti pup! :X

2 răspunsuri:
| iJustWannaDance a răspuns:

Rocker...am ''cucerit'' unul facandu-i complimente referitoare la freza. de ce nu incerci si u?

| antoniacatalina a răspuns:

Daca e tupeist fii si tu la fel ca el. incearca sa afli lucrurile care ii plac.si invita-l undeva sau vorbiti pe mess.sau roaga un prieten/a sa te ajute la mine a functionat mult succes.imi dai funda? pwpwp