| fitzefitze a întrebat:

ce as putea sa ii cumpar prietenei mele ca maine face 12 anitongue scuze d categorietongue

4 răspunsuri:
| Crisu a răspuns:

Si tu cati ani ai? laughing Crezi ca la 12 ani are nevoie de cadou? Mai stai si gandeste-te! E prea mica pentru a avea pretentii de genul asta asa ca pastreaza banii si ia-ti un suc sau o ciocolata. happy

| User a răspuns:

Barbie 3. 1 beta

| REDSQ a răspuns:

O rama foto, o inima de plus, o floare, un CD cu muzica ei preferata

| ingerash_8177 a răspuns:

Un urs de plus, o trusa cu farduri(in caz ca se machiaza), un jurnal (din alea mai groase cu multe decoratii)

sper ca te-am ajutat:*